Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik mézeskalács keverekben...

Melyik mézeskalács keverekben van a legkevesebb szegfuszeg?

Figyelt kérdés
Nem szeretnek hazit csinálni. Venni szeretnek kész fűszer keveréket, viszont nem szeretem a szegfuszeg ízét. Mit javasolnatok?

#mézeskalács #Szegfuszeg
2020. dec. 15. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
hogy keverj magadnak. nem hiszem hogy ráírják a fűszerkeverékekre hogy miből mennyi van bennük...
2020. dec. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Ezt így nem tudom, de a megoldásra van egy ötletem: Vegyél egyet (bármelyiket, amelyikben nem őrölve van a szegfűszeg), borítsd ki egy tálcára, és a 10-20 db szegfűszeget kapkodd ki belőle, úgy 1 perc alatt.
2020. dec. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1 kérdező: pontosan 1 millió mézeskalács fűszerkeverék van az interneten...


2 k: miért az nagyban van benne ? Amit tavaly vettem, az szimpla por állagú volt

2020. dec. 16. 07:59
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
En a sparban vettem egyet, igazabol csak mezes illata volt a fuszerkevereknek, mast nem ereztem rajta. Es amugy nincs benne egyben, le van daralva minden, tehat kivenni nem lehet :D
2020. dec. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak magadnak kikeverni tudsz, mindbe van szegfuszeg.
2020. dec. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

Hozzavalokat nezd meg, altalaban azt teszik a legelore a hozavalok listajaban, amibol a legtobbet tartalmaz az adott termek.

Igy te azokat keresd, amiken minel hatrebb van a szegfuszeg.

2020. dec. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
A "tanuljmeghelyesenírniékezetekkelanagymamával" nevű kombó
2020. dec. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
Lucas mézeskalács keverékből szerintem kb csak fahéj meg cukor van :D 0,01% vanillia meg szegf.
2020. dec. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Dr. Oetker Mézeskalács előkészített port lehet kapni, amiben már egy előre bekevert mézeskalács por van, vajat, tejet és tojást kell hozzáadni, de csak keveset,valamint az író is be van keverve, csak tojásfehérjét kell hozzáadni. Én azt készítettem, elég sok és nagyon finom lett! Csak ajánlani tudom, szép napot.
2020. dec. 19. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!