Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Bejglit hogy érdemes lefagyasz...

Bejglit hogy érdemes lefagyasztani, nyersen, megkelesztve a fagyasztóba tenni vagy kisütve?

Figyelt kérdés
Ma sütök két rudat, az egyiket gondoltam lefagyasztom,és majd 16 án kiveszem, addig meg kitart ez.Csak nem tudom, hogy érdemes lefagyasztani...?
2020. dec. 21. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kisütve.Áruházak kelesztett termékei gyorsfagyasztottak és semmi baja nem lesz ha sütve fagyasztod.
2020. dec. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Miert kellene lefagyasztani? 2-3 nap mulva Karacsony :) Nyugodtan susd ki es meg csak hutobe sem kell rakni ... zsiros teszta es amugy is porhanyos, sokaig jo marad.
2020. dec. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

26 akart lenni,nem 16

Kérdés szempontjábol lényegtelen,miért akarom fagyasztani!

Azért mert csak vasaárnap,es hétfön lesz szukség még rá!Addig meg nem akarom tartogatni,jobb elövenni,es kenged,allitolag olxan,mint frissen!De még nem probáltam!

2020. dec. 22. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!