Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Chilis babbal töltött tortilla...

Chilis babbal töltött tortilla lap ilyen batyukká formázva kitesz egy főételt, vagy kéne mellé valami?

Figyelt kérdés
kevés darált húsos változatban,konzervbabbal, kukoricával, poralappal felhúzva
2020. dec. 22. 22:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
személyenként 2 db.ra gondoltam
2020. dec. 22. 22:11
 2/11 anonim ***** válasza:
23%

Muszáj ezt készítened?

A bab nem egy társasági kaja, a poralap meg van akit meghajt.


De hogy a kérdésedre is válaszoljak, nekem egy is bőven elég lenne, tehát gondolom a kettő már elégséges egy férfinek is.

2020. dec. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
szerintem meg van olyan társasági kaja mint bármi más.
2020. dec. 22. 22:30
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

#3

Bocs' igazad van, nem írtam oda hogy társasága válogatja!

Ha nálatok nem gond, hogy puffaszt és fingat, akkor nem szóltam egy szót sem!

2020. dec. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
gondolkodtam amúgy egy sima csirkemelles változaton is zöldségekkel, csak a kocka husik nagyobb darabok egészen máshogy töltik ki a helyet és nem akarok túl nagyokat, illetve már majdnem olyan lenne mint egy mutáns gyros amit inkább el szeretnék kerülni
2020. dec. 22. 22:37
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Én a chilis bab mellé szoktam tenni rizst és friss zöldséget és úgy csavarom tortillába. :)
2020. dec. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Jó a 6-os, de a friss zöldséget inkább mellé tenném, mint bele. A bab mellé inkább apróra darabolt főtt tojást tennék fűszerekkel.


A bab mellé rizst nem tennék, mivel mindkettő erősen keményítő tartalmú, nem sokat fognak egymás ízvilágán változtatni.

2020. dec. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Pico de Gallot és sima csíkozott jégsalátát szoktam mellé kínálni. Több nem kell, mert a töltelék eléggé laktató.
2020. dec. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Talponállós buliba el tudnám képzelni, hogy a batyuk mellé sült krumplit (mint a mekis szalmakrumpli) és egy-egy savanyú uborkát, hasonlót.
2020. dec. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ennyi erővel csinálhatnál rendes enchilada-t is, hamar megvan és olyasmi, mint a lasagne, szép nem lesz de finom annál inkább :) Szerintem nem bonyolultabb, mint amire te készülsz. Nagyon laktató és mellé elég egy pico de gallo vagy igazából bármilyen saláta amit szerettek.

[link]

2020. dec. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!