Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Jól csináltam így a gyümisalit?

Jól csináltam így a gyümisalit?

Figyelt kérdés
Összeaprítottam a hámozott gyümölcsöket, még a mandarin gerezdeket is félbevágtam, hogy levezzen. Az egészre raktam egy minimális kristálycukrot, és minimálisan meglocsoltam citromlével. Ez utóbbi kettőről úgy tudom azért kell, hogy ne barnuljon be az alma.
2020. dec. 25. 11:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Cukor nem biztos, hogy kellett volna bele, függ attól, milyen gyümölcsök vannak benne.
2020. dec. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Főleg citrusfélék, plusz alma. Kivi, narancs, mandarin.
2020. dec. 25. 12:38
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Persze,igazából ezt nem lehet elrontani... mondjuk én még soha nem raktam bele cukrot, de el nem rontottad miatta...
2020. dec. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi!
2020. dec. 25. 13:46
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Én tokaji aszúval szoktam belocsolni... már amikor ez belefér, vagy illik az alkalomhoz.
2020. dec. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3%

Nagyon ügyes vagy hogy tálba tudtàl darabolni 3 gyümölcsöt.👏

Hàny èves vagy? 2?

2020. dec. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
#6/22:33, karácsonykor is kötekedő, a kérdés nem arra vonatkozott, hogy jól darabolta-e fel a gyümölcsöket, hanem a cukor és a citromlé is bele való-e. Valószínűleg azért nem értetted meg - azon kívül, hogy egy szánalmas kötekedő vagy - mert egyrészt jó eséllyel funkcionális analfabéta vagy, ami ugye azt jelenti, hogy tudsz ugyan olvasni, csak nem tudod értelmezni azt, amit elolvastál. De lehet, hogy nem vagy FA, elképzelhető, hogy simán csak ennyi a szellemi szinted.
2020. dec. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Nem biztos, hogy analfabéta. Lehet, hogy fél tizenegyre érte utol a karácsonyi magány, és elkeseredését egy kis kötözködéssel próbálta csillapítani. Persze személyiségét látva nem is csoda, hogy magányos. De lehet az is, hogy akkorra kezdett hatni az olcsó sör vagy a kannás bor.
2020. dec. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

Ez olyan mintha megkèrdezte volna, hogy jól csinàlta e a kàvèt ha 2 cukrot meg tejet tett bele.

Aki èdesebben szereti az 3at tesz, màs meg 1et se... van aki tejjel issza màs meg nem.

Na ez van a citromlèvel is.

2020. dec. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#13, most már én is. Én egyetemet végeztem, nem is egyet, olyan végzettségem van, hogy életem végéig nem lesz gondom a megélhetéssel. Ezért lenne érdemes tudni, hogy a kötekedő mivel rendelkezik, hogy lássuk, valójában ki is az életképtelen.
2020. dec. 26. 15:19
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!