Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » SOS miért nem keményedett meg...

SOS miért nem keményedett meg a keksztekercs?

Figyelt kérdés
Tegnap csináltam , de még mindig ugyanolyan puha a hűtőben. Minimálisan keményedett csak

2020. dec. 25. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem hagytál ki belőle valamit?
2020. dec. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%

Azert mert daralt kekszbol csinaltad es nem magad torted ossze a kekszet. A daralt keksz tul homogen ... amit kezzel torsz ossze, abban vannak nagyobb darabok is es ezek a nagyobb darabok szivnak magukba a nedvesseget es ettol kemenyedett volna ki.


Meg aztan az sem mindegy mekkora a paratartalom a hutodben.

2020. dec. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Tettél bele margarint ugye? Mert ha pl. Helyettesítetted olajjal akkor soha nem fog megkeményedni, a margarin miat keményedik meg...
2020. dec. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!



Első válaszoló: nem hagytam ki belőle semmit sem, mindent alaposan atolvastam a receptben, többször is, mindent úgy csináltam, küldöm majd a linket .



Második válaszoló: ezt nemtudtam !🙂 mindig van hova fejlődni ..🙂


Harmadik válaszoló: margarint is tettem bele !

2020. dec. 25. 13:38
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
De miért baj, ha puha? Sokkal finomabb úgy, zamatosabb. Én nem szoktam tölteléket tenni bele, és van mikor másnap átgyúrom még egy kis tejjel hogy puha maradjon, plussz folpakkba tekerem hogy ne száradjon ki.
2020. dec. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nemtudom, nekem mindig is jobban ízlett, amikor megkemenyedett🤔 bár ízlések és pofonok! Így is jó! :) puhán
2020. dec. 25. 13:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Hütőből kivéve, másnap a finom. Akkorra már összeérnek az ízek.
2020. dec. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hat most is puha 😒
2020. dec. 26. 04:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!