Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kézi habverővel is sikerülhet...

Kézi habverővel is sikerülhet kemény habbá vernem a tojásfehérjét?

Figyelt kérdés
Kezdő háziasszony vagyok, nincs még gépi habverőm. Túrótortát szeretnék sütni. Van, aki már vert fel habot kézi habverővel? Lehetséges? Ha igen, kb. mennyi idő?
2020. dec. 30. 13:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer egy villával vertem fel😂de jó lett kb 30perc volt de én miután kb félig felvertem mindig tettem bele kicsi porcukrot és a végén jó lett meg állt
2020. dec. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi siman felverjuk egy villaval is ... oke, kell vele dolgozni, de siman megoldhato.
2020. dec. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi most karácsonykor egy kézi habverövel vertük fel tojásfehérjét hát eltartott egy darabig de sikerült.
2020. dec. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

A tojasfeherjet sikerult teljesen kemeny habba verni, kb. 10-15 perc volt. A habtejszint nem sikerult (lehet, hogy nem volt eleg hideg), egy ido utan szerintem vajat kopultem belole. De botmixerrel sikerult valamennyit kemenyiteni rajta, plusz beleraktam ket expressz zselatin fixet, igy nem folyt el a torta, teljesen jo lett.

Koszonom a tanacsokat meg egyszer!

2021. jan. 4. 18:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!