Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Egyszerű csokis és édes sütit...

Egyszerű csokis és édes sütit keresek, írnátok nekem?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 20:31
 1/3 anonim válasza:
100%
2010. aug. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igaz,ez nem csokis hanem citromos,de nagyon finom!És persze édes is.Lehet már halottál róla vagy csináltál is,de azért leírom.Kell hozzá 1 doboz hulala tejszín(én ezzel szoktam csinálni),2 db citrom,néhány evőkanál cukor(én kb. 7-8 evőkanállal szoktam beletenni),1 nagy pohár tejföl,kb. 3-4 csomag babapiskóta

Elkészítés:A tejfölt,a cukrot,a citrom levét és a héját lereszelve elkevered,a tejszínt habosra keverd,majd összedolgozod a tejfölös,cukros,citromos krémmel.Ezután a babapiskótát szépen sorban leteszed egy tepsiben,majd a tetejét jól bekened azzal a citromos krémmel.És ezután ismét egy sor piskóta és így tovább.Annyi,h. végül a tetejére a krém kerüljön.Majd néhány órára a hűtőbe kell tenni kb. annyi ideig,amíg a piskóta megpuhul a krém alatt.És ennyi!Szerintem nagyon finom!

2010. aug. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2010. aug. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!