Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Növényi "tejjel" lehet pudingo...

Növényi "tejjel" lehet pudingot főzni, vagy nem áll össze?

Figyelt kérdés
2021. febr. 25. 17:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

A forrócsoki is feloldódik bármiben, hA nem volt jó akkor neked a növényi cucc nem jön be.

De ez nem a forrócsoki meg a pudingpor hibája

2021. febr. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
De imádom, simán is. Hanem nem sűrűsödött be, mint a tehéntejjel, hanem híg maradt. Az ízével nem volt baj. Ahogy tejhabbá sem lehet felver i a legtöbbet.
2021. febr. 25. 23:18
 13/17 anonim ***** válasza:
34%
Persze hogy nem. Csak csúfolás a növényi"tej".
2021. febr. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Akkor? :) Pont ezért kérdeztem, mert félten, hogy a puding se csomósodik, hanem ivójoghurt lesz
2021. febr. 26. 00:30
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

A puding nem a tejtől áll össze hanem a keményítőtől.

A fanta szelet süti teteje is narancslé puningporral felfőzve.

A cukor meg a kavé, kakaópor stb is feloldódik bármilyen folyadékban, az íze persze nem olyan lesz lesz mint igazi tejjrl.

Nem értem még mindig a problémàdat

2021. febr. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Évtizedekig ittam tehéntejet, s mióta érzékeny lettem rá a növényi tejek minden változatát kipróbáltam már. Nagyon-nagyon különbözőek az ízek, márkától függően. Sajnos egyik sem hasonlít az igazi tej ízére. Viszont mindenben lehet/tudom használni, csak sokkal másabb az íze. Szokni kell és megválogatni, neked melyik jön be. Sima tejként én pl. nem bírom meginni egyiket se, a szóját különösen. Süteményekhez a rizstejet használom, az valóban olyan semmilyen édes, vizes állag... s ettől a puding is olyasmi lesz. Használd a kókusz v. mandulatejet a pudinghoz, nekem azzal volt a legfinomabb.
2021. febr. 26. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Mandulatejet én maga szoktam inni, annyira finom. Meg a kesudiótej is nagyon jó.


A szója annyira rossz, hogy 2 éve vettem, kidobtam... Számomra ihatatlan. Tömény, nehéz, zsíros, ezért azt hittem egy ideig, hogy az összes növényi tej szar.


Kókusz se roszz, egyszer ittam.


Rizs tejet, vagy zabtejet ajánlottak főzni.

2021. febr. 26. 08:08
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!