Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi a bú bánatért tapad le a...

Mi a bú bánatért tapad le a szalonna az új serpenyőben?

Figyelt kérdés
Bacon szalonnát próbáltam sütni egy vadonatúj, tapadásmentes bevonatú sepernyőben, de mégis letapadt. Mitől lehetett ez? Eddig mindig úgy sütöttem, hogy saját zsírjában és most sem szeretnék alá zsírt tenni, mert elrontja... Lehet, hogy hitvány minőségű volt a szalonna, ezért tapadt le?

2021. febr. 27. 17:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Amúgy Tesco Premium bacon volt, hátha valaki tapasztalt már hasonlót vele. Most vettem először ilyet.
2021. febr. 27. 17:35
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Fel kell forró Stanislas. Hideg serpenyőben le tapad.
2021. febr. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz plusz zsírt tenni alá, akkor pici vizet tegyél helyette, az megakadályozza a leregadást addig, amíg a szalonna kiengei a zsírját.


Ennek semmi köze a szalonna minöségéhez!

2021. febr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az új Tefal serpenyőben nekünk is leragadt a palacsinta első használatnál hiába volt alatta olaj. Azóta be van járatva nincs vele gond de első használatnál pocsék volt
2021. febr. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos vannak olyan serpenyő amibe letapad , hiába elvileg tapadásmentes.
2021. febr. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Új még. Nyomjad neki a hőfokot, forrónak kell lennie amikor rádobod, de előtte egy beétolajozott papírtörlővel simítsd át azt a teflonvackot mindig. Minimális olajnak kell lennie!


És mosd el tisztességesen, ne legyen truyis. Nem kell levakarni, csak felmelegíted és mosószeres vizet öntesz bele. Ha trutyisan hagyod, akkor egy idő után fel fog gyűlni és egy ragacsos vacak lesz.

2021. febr. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!