Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Bevált kókuszos sütemény...

Bevált kókuszos sütemény recept? Olyan ami torta/ kör formában elkészíthető

Figyelt kérdés
Tudom ezer recept van de épp emiatt bizonytalan, nincs idom kísérletezni. A szülinapos a kókoszos ízt szereti én ilyen sütit nem ismerek sajnos.

2021. márc. 18. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Sima kókusz torta, lehet tejszínes vagy vajas

Kókusz-csoki torta

Raffalo torta

Kókuszkocka


Szerintem ezek a legegyszerűbbek

2021. márc. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk nagy sikere volt a Raffaello-tortának.

6 tojásból piskótát sütsz (6 tojás, 6 ek cukor, 5 ek liszt, 1 ek kókuszreszelék). 200ml habtejszínt felmelegítesz, és beletördelsz 2 tábla kókuszkrémes Boci fehércsokit, jól elkevered, hogy felolvadjon. Ezt jól lehűtöd. 300ml jól behűtött habtejszínt egy csomag expressz zselatin fix-szel felversz habnak, majd hozzáforgatod a jól lehűtött fehércsokis tejszínt, és még 250gr mascarponét is keversz hozzá.

A piskótát három részre vágod, megtöltöd a krémmel, és kívülről is bevonod, a tetejét is.

Szeletelt mandulát megpirítasz serpenyőben, épp csak, hogy illata legyen, és ha kihűlt, rászórod a tortára.

2021. márc. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2 köszi szépen a krem ötletet használni fogom csak a “saját” bevált piskóta receptemmel

Remélem finom leszb

2021. márc. 19. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!