Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mikor nélkül mennyire nehéz...

Mikor nélkül mennyire nehéz az élet?

Figyelt kérdés

Költözés alatt vagyunk és felmerült, hogy az új lakásba nem vennénk mikrot.


Szerintetek a mikro létszükséglet egy lakásban vagy csak kiegészítő eszköz? Mennyire macerás mikro nélkül melegíteni az ételeket, folyadékokat? Napi szinten melegítenénk újra ételt, plusz napi 2 bögre kakaót is meg szoktunk inni, azt is melegíteni kell.



2021. márc. 22. 01:04
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
83%
Nem értem a kérdést. Leírod hogy napi szinten használtok mikrót, és nehéz lenne e nélküle? Igen, valószínűleg nagyon nehéz :D
2021. márc. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
81%
Mért ne vennétek? Manapság alapfelszerelés.
2021. márc. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Sok áramot fogyaszt, útban van és mondják, hogy egészségtelen a mikrozás. Ezek miatt gondolkodtunk el, hogy talán nincs is rá szükség. De például egy rántott szelet húst mikro nélkül hogyan lehet újramelegíteni? Ilyen alap dolgokra még nem jöttem rá.
2021. márc. 22. 01:13
 4/39 anonim ***** válasza:
91%
Mondják ... Elég sokmindent mondanak. Az meg, hogy sok áramot fogyaszt, konkrétan hazugság. Úgy mégis hány percig használjátok naponta a mikrót? Eléri egészen az 5 percet is? Tényleg, micsoda földhöz csapó költségek!
2021. márc. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
83%

Amíg nem létezett mikrosütő, szerinted hogyan melegítettek az emberek? Gázon, vagy még régebben tűzhelyen (sparhelt) és valahogy csak megmaradt az emberiség.:D

A rántott hús melegítve nem az igazi, de emlékszem, anyám a sütőben melegítette meg. Volt egy zománcos tál, és azon.

Kakaót is simán lehet egy zománcbögrében vagy kis fazékban melegíteni gázon vagy villanytűzhelyen.

2021. márc. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim válasza:
75%
Nekem hónapokig nem volt mikróm, meglepően jól elvoltam nélküle. A rántotthúst és a hasonló kajákat sütőben meg tudod melegíteni, a főzeléket, leveseket pedig tűzhelyen. Arra figyelj csak oda, hogy nem mindegy, milyen edényt teszel a sütőbe. A kakaó pedig sokkal finomabb, ha tűzhelyen forralsz tejet, majd cukrozatlak kakaóport keversz bele, ízlés szerint cukrot. Lehet, pár perccel tovább tart, de megéri ;)
2021. márc. 22. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
78%
Nem egészségtelen a mikró,de én például több mint tíz éve be sem kapcsoltam mivel semmi olyan dolog nem volt amit abban kellett volna megmelegítenem.Ráadásul zavart h néha alul vagy túlmelegedett benne a kaja...
2021. márc. 22. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

Gáz-, vagy elektromos tűzhelyen mindent meg tudsz melegíteni, csak több lesz a mosogatnivaló.

Híg dolgokat közvetlenül, kisebb edényben.

A szilárd kajákat meg beleteszed egy kislábosba, és egy nagyobb lábasba töltött vízbe vagy beleállítod, vagy a gőz fölé állítod a nagyobb lábas szélére.

Sok mindent melegíthetsz sütőben is, csak van, ami kiszárad.

Szóval megoldható, de a mikró kényelmesebb.

2021. márc. 22. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
96%
Nem létszükséglet, mikró nélkül teljesértékű életet lehet élni, de hogy drága lenne a használata, azt erősen vitatom.
2021. márc. 22. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
93%
Se nem drága az üzemeltetése, se nem egészségtelen, viszont kényelmes, szóval nem tudok ellene felhozni semmit.
2021. márc. 22. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!