Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Répatortát lehet dió nélkül...

Répatortát lehet dió nélkül is sütni?

Figyelt kérdés
Húsvétra szeretnék készíteni, de a másfél éves gyerkőcömnek még nem vezettem be az olajos magvakat. Persze nem egy szeletet enne, hanem csak pár falatot, mivel mindenből kér, amit mi is eszünk, így emiatt szeretném kihagyni belőle a diót :) A dió csak az íze miatt kell? Nem fog a tészta állagában kárt tenni, ha kihagyom?
2021. márc. 29. 07:28
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem sokkal problémásabb, hogy egy másfél éves még nem eszik rendesen mindent - egy éves kortól azt kellene ennie, amiket ti is esztek.
2021. márc. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ibw4x ***** válasza:
55%
Igen, lehet. Sőt, még répa nélkül is :D
2021. márc. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ízben és állagában is más lesz a torta, de simán ki lehet hagyni.
2021. márc. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Az én receptemben nincs amúgy sincs dió.

Teljesen jó lesz talán egy pici lisztet még megkíván a tészta hogy ne legyen lágy.

2021. márc. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

1es: nem, 1,5évesen még nem vezetjük be az olajos magvakat, sem a nyers mézet ha már itt tartunk :) gyerekorvossal és védőnővel konzultálva. De ha te a gyerekednek már ilyeneket is adsz, akkor az a te dolgod.

2021. márc. 29. 10:58
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk (Németoszág) egy évesen már mindent adnak a gyerekeknek, éppen ezért sokkal kevesebb a probléma!
2021. márc. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%

Pont az a lényege a répatortának, hogy gyakorlatilag nincs benne liszt... (legalábbis az én receptemben).

Tehát ha kihagyod, akkor teljesen más lesz... Ill. össze se áll.

2021. márc. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Simán kihagyhattam belőle, összeállt, finom lett :) azóta csináltam többször is.
2021. ápr. 18. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!