Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi a véleményetek a répatortáról?

Mi a véleményetek a répatortáról?

Figyelt kérdés
Nagyon magas a kalória száma? Finom ? Mennyire van répa íze?

2015. jún. 2. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Sokfélét ismerek, gluténeset, gluténmentes szénhidrátosat, de lehet, hogy csináltam már egész szénhidrátszegényt is... Az a helyzet, hogy nekem mind nagyon ízlett :)

Kicsit répaízű, de mivel a répa finom édes, ez jót tesz neki. De az igazi répatortát annyira tele lehet nyomni fűszerekkel és aszalt gyümölccsel, hogy nem hiszem, hogy nagyon átjönne a répa, csak kellemesen hozzájárul az eredmény ízéhez :)

A sütik ritkán kalóriaszegények, de nem muszáj sokat enni belőle, nem muszáj cukrot tenni bele s amúgyis lehet trükközni. De a jó répatorta gazdag, édes, finom és kicsit sem a kalóriaszegénységről szól :P

2015. jún. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én imádom. Emlékszem, mikor először ettem, el sem tudtam képzelni mi lehet jó egy répából készült sütiben, de hatalmasat csalódtam. Szerintem nincs répa íze. Én xilittel készítettem párszor, de eredetileg elég sok cukor kell bele és a répában is van cukor, szóval kicsit sem kalóriaszegény, és akkor még nem néztük a citromos mázat vagy a marcipánt a tetején. :)
2015. jún. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi mascarponét raktunk az eredeti répatortára, szederrel, az nem volt olyan szénhidrátos :) De a párom a szülinapomra annyi mazsolát s egyéb aszalt gyümölcsöt pakolt bele, hogy közöltem vele, legközelebb érdekelne a tésztája is :D Attól még átkozottul finom volt, nem tartott semeddig :)

Az én répatortáim szolidabbak. 12 dekás adagot tudok csinálni 5g nettó szénhidráttartalommal is, ami még nekem se sok. De abban természetesen nincs mazsola, én pedig nem igénylem a nagyon édes dolgokat, bár az édesítő miatt ez kevésbé fontos. Csokiszósszal szoktam enni, de talán a citromkrém jobban megy hozzá, nem azért rakok bele répát, hogy ne érezzem a finom, édeskés ízét. Bár az át tud jönni egy kicsi csokiszószon is.

2015. jún. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem. Az egyik kedvenc sütim a céklás browni a másik.
2015. jún. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Muffint szoktam sárgarépásat, egyszerűen imádjuk.

Vittem a mhelyemre is anno, de nem találta ki senki, hogy egyik fő eleme a reszelt répa volt.Mézzel szoktam, és még teszek bele ezt-azt, és, hát legjobb indulattal sem fogyis, de azért 2 db-tól nem borul fel az ember esetleges diétája.Ugyanezt a tésztát tortaformában is lehet, akkor lenne répatorta :)

2015. jún. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Finom, nincs tolakodóan répa íze. Inkább fűszeres. Kalória tartalmát nem tudom, de nem is érdekel.
2015. jún. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!