Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Dagasztani lehet robot geppel?

Dagasztani lehet robot geppel?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Pizzat szeretnek sutni viszont nemtudok dagasztani. (Tudom tanuljam meg de most arra nincs idom hogy pancsoljak)

Van ez a fajta robotgepem ebbe van olyan kar ami elvileg dagaszt. Viszont azt nemtudom h ezt suti teszta dagasztasahoz lehet hasznalni??

Jol kidagassza? Kerlek segitsetek ❤ hozzaszolasba linkelem a robotgepem


2021. ápr. 4. 12:07
 1/9 A kérdező kommentje:

[link]


O volna az :) habvero es dagaszto karral :)

2021. ápr. 4. 12:09
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Attól függ, mekkora mennyiséget akarsz.

Nekem sikerült tönkrevágni a 350wos gépet a 80deka lisztes pizzatésztával

2021. ápr. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Egyáltalán nem bonyolult ám. :D Nézz meg egy youtube videót a témában, aztán állj neki. Menet közben úgy is ráérzel majd, hogy hogyan kell csinálni.
2021. ápr. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Elso valaszolo megkerdezhetem hogy mi lett a gepeddel hogy tonkre tette?

Masodik bevallom egyszer megrobalkoztam vele de nem sikerult :(

Hiaba probaltam valahogy nem ment :(

2021. ápr. 4. 12:22
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Pedig nem nagyon lehet elrontani. Biztos olyan finom kis nőies kezed van, és nem voltál elég erőszakos.

Adni kell a tésztának rendesen.

2021. ápr. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Megprobalkozok vele meg egyszer legkozelebb hatha siker lessz 😂
2021. ápr. 4. 12:28
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

én dagasztottam már többször is kézi robotgéppel, dagasztókarral. nyilván nem 1 kg lisztbe kell belerakni, azzal nem bírna el valószínűleg, meg nem is olyan nagy az a fej hogy simán dolgozzon vele. fél kiló liszttel simán megpróbálnám. egyébként a technika mindegy hogy hogy próbálkozol vele kézzel... kutyuld keverd nyomkodd, egyszercsak összeáll :D ha nagyon ragad, akkor vajazókés életlen oldalával le szoktam húzni a kezemről a tésztát, nyomatok rá még kis lisztet, és újra nekiesek, általában így már jobb szokott lenni.


amúgy javaslom jaime oliver pizzatésztáját. pikkpakk összeáll, és finom is. nekem legalábbis az a kedvenc.

2021. ápr. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
#2 vagyok, leégett a motor
2021. ápr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen nektek❤
2021. ápr. 4. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!