Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi a neve ennek a süteménynek?

Mi a neve ennek a süteménynek?

Figyelt kérdés

Pár éve anyukám talált egy receptet az interneten és megcsináltuk és nagyon finom volt, de amikor megkérdeztem az előbb, nem is emlékezett rá, hogy csinált valaha is ilyet...

Úgy emlékszem, a tésztája kakaós volt (de ez nem 100%) és alulról felfelé úgy néznek ki a rétegek, hogy: tészta, csokipuding, tészta, meggy/málnalekvár, tészta, olvasztott csoki. Mi lehet a neve?


2021. ápr. 11. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Lekváros varázslatos szelet?

Így írd be a Google-ba. Nekünk nagyon ízlett.

2021. ápr. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem az, de azért köszi a választ! Közben kiderült, hatlapos sütemény a neve, legalábbis az "alap" süteménynek. Rosszul emlékeztem, szóval a tésztája nem kakaós volt, hanem sima, illetve néztem több receptet is a neten és egyik szerint se kell bele lekvár, csak mi csináltuk úgy, illetve más receptek szerint a tetejére is csak porcukor kell, anyukám pedig valamiért csokival borította be 😀
2021. ápr. 12. 01:40
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Hát mondjuk a leírásodnak köze nincs a hatlaposhoz, de mindegy....
2021. ápr. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
süti
2021. ápr. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
olymindegy mi a neve
2021. ápr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
3. Bocs, hogy fel mertem tenni egy kérdést egy oldalon, aminek elvileg ez a célja, DE MINDEGY....Remélem, azért még este tudtál aludni!
2021. ápr. 12. 21:04
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Kicsit agresszív vagy. A hatlapos és az általad leírt sütemény kicsit sem hasonlít egymásra. Ennyi erővel azt is írhattad volna, hogy ja, ez Dobostorta, csak anyám karamell nélkül és vanília kremmel készíti.

2021. ápr. 13. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!