Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hány tojás kell a rántottában?...

Hány tojás kell a rántottában? Olajat és tejet először öntsek vagy bele mikor már fől?

Figyelt kérdés
S mi az ott a zöld benne a googleból ami kijön? Mert a hagyma az nem zöld, és valami fűnek néz ki irtok egy jó receptet lécci?

2021. ápr. 21. 13:29
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
87%
A rántottában már nem kel ki egyetlen tojás sem.... :)))))
2021. ápr. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
88%
Újraolvastam legalább ötször, de még mindig nem értem, hogy mi fő, meg miről van itt szó egyáltalán. Ha a tojást főzi, abból bizony nem lesz rántotta.
2021. ápr. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
88%
én már ott leakadtam, hogy a google-ből jön ki valami... :-DDD
2021. ápr. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
12%

“ Tyuha barlangbol jottel?”


Írja ezt a komondor 64-es versenyző. 😂

2021. ápr. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
88%
Nem értem!! tolmácsot kérek. a googléból valami zöld jön, és a rántottában kikel a tojás? mivaaan?
2021. ápr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim válasza:
89%

Rátottát csinálhatsz csak tojásból is, bár én szoktam egy kicsit turbózni.

Talán így neked is ízlene:

Egy kis olajban pirítunk egy kiseb fej hagymát felkockázva egy serpenyőben. Két darab tojást egy pohárba feltörök, adok hozzá egy két csipet sót, majd egy villával összekeverem a fehérjét a sárgájával. (Mi még sonkát is szoktunk néha hozzá adni, azt is felkockázva, a hagyma után, még a tojás elött adjuk hozzá.) Ezután a pohárban lévő tojásokat beleöntjük a serpenyőbe. Folyamatosan kavarjuk egy fakanállal, míg úgy nem véljük, hogy megsült. Tálalni mi paradicsommal szoktuk.

Remélem segíthettem, persze ez nem egy pontos recept, illtve ízlés szerint is fűszerezheted :).

2021. ápr. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
82%

A Háborgó Mélység című filmben ezt mondja a szakács:

" A tökéletes tojásránotta két tojásból készül,amatőrök tejet is tesznek hozzá,ám ez végzetes hiba."

2021. ápr. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
62%

15: :-D :-D :-D


Na de most tényleg....

A kérdező eddig üvegbúra alatt élt? Soha nem látta anyját-apját rántottát készíteni? És se a google, se a youtube nem működik a számítógépén...?????


De én kérek elnézést, ha trollságra gondolok....

2021. ápr. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
94%
Xd az egyik kulcsszó az hogy #fű 🤣🤣🤣
2021. ápr. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
#19: ja, akkor már értem..... 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2021. ápr. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!