Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Garnélával töltött tésztához...

Garnélával töltött tésztához milyen szósz/mártás illik?

Figyelt kérdés

#garnéla #Panzotti
2021. ápr. 24. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ez ízlés kérdése. Ahogy így elképzeltem, szerintem passzol hozzá egy jó kis paradicsom szósz is, vagy valamilyen fokhagymás, de nem túl intenzív szósz. De nézegess neten szószokat/mártásokat és, ha nagyjából tudod az ízüket, akkor szerintem össze tudod rakni fejben a képletet. :D
2021. ápr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Mindenképpen valami selymes, visszafogott, hogy ne nyomja el a garnéla ízét.


Én egy tejszínes alapú, szárított paradicsomos szószt tudok elképzelni, pici citrommal és petrezselyemmel.


Talán valami gyengébb ízű curry (pl. massaman) kókusztejjel, limemal, némi korianderrel is mehetne.

2021. ápr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Fokhagymás vajon, finomra vágott petrezselyemzöldet pár perc alatt megpárold/pirítod, sóval, borssal, citromlével ízesíted, kevés tejszínnel beforralod. Garnélához többször csináltam, szívesen ajánlom a garnélával töltött tésztához is!
2021. ápr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az ötleteket! ☺️
2021. ápr. 25. 11:33
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Azt burzsuj úristenedet!
2021. ápr. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!