Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi a véleményetek Rimóczi...

Mi a véleményetek Rimóczi Zsófi vegán szakácskönyvéröl?

Figyelt kérdés
Van esetleg itt aki próbálta? Ha igen,érdemes megvenni?:)

2021. máj. 6. 08:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Egyik ismerősömnek megvan, azt mondta, hogy nagyon jó. :)
2021. máj. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Érdemes-e megvenni? Én biztos nem költenék ilyenekre, tele van az internet vegán receptekkel. Plusz minek támogassak a pénzemmel ilyen jöttment celebecskéket? Akkor már normális helyre adnám a pénzem, alapítványnak mondjuk. Aki már szakácskönyvet vesz ott baj van, én szerencsére fiatal korom óta főzök, van gyakorlatom. Aki nulláról indul, annak esetleg hasznos.
2021. máj. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
79%
Kis kutakodással megtalálod a recepjeit a neten mástól, semmi újat nem tud mutatni, csak azokat rakta fel ő is. Párat még ő is felrakott ingyen, a sültkrumpli meg a mogyoróvaj meg tényleg olyan egyszerű hogy felesleges könyvbe írni. Vegyél inkább értelmes vegán receptes könyvet
2021. máj. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

Megvettem, megbántam.

Egyrészt, mert támogattam őket ezzel, pedig iszonyatosan képmutató az életük. Anya,apa mindent megvett nekik, papolnak az egyszerűségről, de napont hányja ki az instasztorikat.

Másrészt, mert ahogyan előttem is leírták, sokkal értelmesebb recepteket találhatsz a neten ingyen.

2021. máj. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
86%

Egyetértek az előttem szólókkal, képmutatók.

Helyette inkább Steiner Kristóf könyveit ajánlom (az első biztosan jó), különleges receptek, semmi extra hozzávaló. Néhány recept van fent az oldalán is ha ki akarod próbálni. :)

2021. máj. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
95%
A neten tényleg sokkal több jó receptet találsz. Sok benne a pofonegyszerű étel pár hozzávalóból, aminek csak új nevet adott (pl. banán, fagyinak összeturmixolva, kakaóporral = "K*nder fagyi"), és sok benne a zavaró nyelvhelyességi hiba és typo ennyi pénzért. Olyan inkább, mint egy magazin, rengeteg a fotó, sokat kell lapozgatni a receptekért.
2021. júl. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Megvettem,megbántam. Erre jó az ember,megvenni, de soha egy privát üzenetre nem válaszolna. Hozzászólásra is csak ha negatív. Ennyire nézi a követőit. Jo belőlük megélni.
2021. szept. 28. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Megvettem, megbántam. Csupán a kíváncsiság hajtott, de inkább ne tettem volna. A receptek fent vannak az interneten, csak más névvel. Olyanok, mint a banánfagyi, olajmentes sültkrumpli, zabkása, chia pudding mindenki meg tud csinálni, ehhez nem kell recept. Inkább Steiner Kristóf könyvét ajánlom.
2021. dec. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
48%
Átküldi valaki? :-D
2021. dec. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
utolsó, átküldte valaki? :D
2022. jan. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!