Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Husi alol amit kiengedett viz...

Husi alol amit kiengedett viz elparolog?

Figyelt kérdés

Nem ontottem ala vizet az van alatta amit a husi kiengedett, az ugye mire megsul a husi elparolog?

Leonteni nemtudom mert toltott husit csinalok es mar igyis leakar esni :D


2021. máj. 20. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Azóta már túlvagy a dolgon, ha jól sejtem, de igen, ha elég ideig sütöd (mert, ugye, elvileg ezt tennénk, csak manapság egyre több vizet nyomnak a húsokba, így egy darabig inkább főnek a saját levükben), akkor elpárolog a víz. Én még utána pár percig pirítom, és kész is a hús. :) Töltött hús esetében nem mindegy, hogy milyen vastag a hús szelet, milyen vaskosan van göngyölve, stb. Érdemes lehet fedő alatt is sütni kicsit, mert úgy a közepét is jobban átjárja a hő, ha nem szökik a gőz.
2021. máj. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen tul vagyok rajta de koszonom a valaszod, elfott alola viszont igen enis eszre vettem,hogy mostanaba akarmilyen hust veszek de inkabb a csirkenel hogy nagyon vizes az egeszcomb egyenesen gusztustalan mert csak fo a sajat levebe es mire megsulne nem sult hus lesz hanem fott hus
2021. máj. 20. 15:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Sütőben sütve nekem sem párolog el, úgyhogy ahelyett, hogy jó kis szaft lenne alatta, egy vizes-zsíros valami lesz csak.
2021. máj. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Jo minosegu hus es megfelelo fozesi technika, ennyi.
2021. máj. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Es hol vegyek jo minosegu hust? :’D mert abbol mar nemsok van szerintem xd
2021. máj. 20. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!