Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melegítés nélküli ebéd ötletek...

Melegítés nélküli ebéd ötletek amik nem romlanak meg a melegben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A férjemet átvezénylik vidékre dolgozni, nem tudja sem hűteni, sem melegíteni majd az ételét, rendelni meg nem lesz ideje. Tudnátok ötleteket adni, hogy mit főzzek, ami nem romlik meg, ha csak délután 3 körül tudja megenni és laktató is ebédre? Tudom, hogy a szendvics a legtutibb, de jó lenne, ha lenne más ötlet is.

2021. jún. 3. 11:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
76%
Kerdezd meg a parodat, hogy a kollegai miket visznek ... de egyenesen azt is megkerdezheted a parodtol, hogy mit szeretne, hogy keszits neki (gondolom beszelo viszonyban vagytok) :)
2021. jún. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
47%
2021. jún. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom milyen messzire megy dolgozni, de ha ott van a kornyeken akkor nem tudod valahogy frissen eljuttatni neki a kajat? Felberelsz valami robogost a kornyeketeken, hogy vigye ki a kajat a munkateruletre?
2021. jún. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
47%

#8

A párom is egy műhelyben dolgozik, nem asztalnál, de van a telephelyen egy vízszintes felület, ahova lerakja a futár. Pont ezért tanácsoltam, mert nem csak irodistáknak opció.

2021. jún. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom eljuttatni neki. Mentős és messzire vezényelték fel, valszeg egész nap úton lesznek és majd valamikor kap 20 perc ebédidőt, vagy nem. Szóval a rendelés nem opció. Valószínűleg aznap csak 1x fog enni, így a szendvicset nem akarnám, legalább akkor egyszer lakjon jól. Nyilván, beszélő viszonyban vagyunk, de mindig azt mondja, hogy "nyugi, majd megoldom valahogy", aztán végül úgy jön haza hogy nem tudta megoldani és egész nap nem eszik és szeretném inkább én megoldani neki, ha ennyivel is könnyíthetek a dolgán. Kollégái mindig szendvicsen élnek :D
2021. jún. 3. 13:35
 16/21 anonim ***** válasza:
64%

Emlekezz csak [link] ... oke, ez nem eppen egy pozitiv tortenet volt, de vegul is jora fordult (amikor feljelentettek a mentosoket a hemburgerezes miatt).

Azota rengeteg helyen kedvezmenyesen ehetnek a mentosok, szoval adj a parodnak 'zsebpenzt' :)))

2021. jún. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
22%
Mentosok korhazrol-korhazra jarnak ... minden korhazban van kajalasi lehetoseg ... rohanni sem kell annyira, hogy ne lehetne megoldani a kajalast.
2021. jún. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm, aranyosak vagytok, de a kérdés nem arra irányult, hogy hol tud venni kaját magának. Hanem hogy mit tud elvinni. Ismerem, és utál idegen helyen venni kaját. És de, sajnos sokszor rohanni kell. És nem minden kórházban van kajálási lehetőség, idegenben meg nem biztos hogy lesz ideje keresgetni hogy épp melyik kórház büfé a szimpi neki. Ismerem és a házi kosztot sokkal szivesebben megeszi, attól még nem kapott gyomorrontást. De köszönöm, kaptam pár jó ötletet, lehet valami egészséges pizzát összedobok neki, vagy pár kakaós palacsinta biztos eláll délutánig.
2021. jún. 3. 14:05
 19/21 anonim ***** válasza:
64%
Vigyen magával egy hűtőtáskát, vannak egész picik is. Akkor gyakorlatilag bármi olyan kaja szóba jöhet, amit lehet hidegen is enni.
2021. jún. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
85%

Be kell ruházni egy jó hűtőtáskába és akkor bármit vihet. 30 fokban nincs az az étel, ami ne romlana meg pár óra alatt...

Hidegen meg kb bármit lehet fogyasztani, kérdés hogy ő mit szeret, mert én pl imádom akar a tokfozeleket is így 😁

2021. jún. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!