Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melegítés nélküli ebéd ötletek...

Melegítés nélküli ebéd ötletek amik nem romlanak meg a melegben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A férjemet átvezénylik vidékre dolgozni, nem tudja sem hűteni, sem melegíteni majd az ételét, rendelni meg nem lesz ideje. Tudnátok ötleteket adni, hogy mit főzzek, ami nem romlik meg, ha csak délután 3 körül tudja megenni és laktató is ebédre? Tudom, hogy a szendvics a legtutibb, de jó lenne, ha lenne más ötlet is.

2021. jún. 3. 11:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%
Szendvicsek, melegszendvics esetleg. Saláták husival, némelyik hús egész jó hidegen fogyasztva. Házilag készített pizza, mi szoktunk csinálni. Másnap is puha a tésztája és jó az íze, max aznap reggel mielőtt elmenne dolgozni berakod pár percre a sütőbe, hogy felfrissüljön. Lángos, fánkok. Palacsinta. Szilva/csoki (setleg túró, ha hűvösebb idő van) gombóc. Grizes vagy krumpli tészta, nekem még ezek váltak be az még régebben az egyetemen, amikor nem tudtam elmenni boltba és reggel 8-tól este 7-ig volt órám, nem romlott meg. Ennyi jutott eszembe hirtelen.
2021. jún. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
52%

Vennék egy hőtartó ételes dobozt vagy táskát, és onnantól kezdve bármilyen ételt csomagolhatsz, hidegen nem romlik meg, ha meg melegen rakod el akkor langyos marad mire enni akar.

Mondjuk én simán rendelnék, nem kell idő ahhoz hogy a futár lerakja valahova.

2021. jún. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
74%
Fasírt, sült hús, rántottak. De délután 3ig semmi nem fog megrohadni reggeltől.
2021. jún. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
27%

Bocsi elozo de szerintem a palacsinta nagyon nem okes,ha nem tudja hutrni, a tojas miatt hamar megromlik.


Szerinten a konzervek johetnek szoba , illetve keresni napi menus ettermet kiszallitassal, sztem normalisabbakkal meg lehet beszelni h minden nap ugyanabban az idopontban vigye vagy akassza a kilincsre.

2021. jún. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
65%

#4

Persze hogy meg, párom is munkahelyre rendel, nincs is mindig ott, a futár lerakja egy asztalra. Kollégámnak is mindig hozza a futár az ebédet, lerakja az asztalára.

Nem egészen világos nekem, hogy ehhez miért kellene idő...

2021. jún. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
21%
#4 vannak hűvösebb, esős napok is, amikor nincs nagy meleg. Akkorra jó a palacsinta
2021. jún. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
34%
Akkor pontozzal le, junius van ember
2021. jún. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
71%

Kedves 5-ös, a kérdező férje ha se melegíteni, se hűteni nem tudja, akkor esélyesen nem egy asztal mögött ül egy irodában. Hanem pl autópályánál építkezik vagy ilyesmi. Oda kiszállítás se nagyon van. Én meg azt nem tudom, mit kell értetlenkedni meg kötözködni, miközben a kérdező ismeri a helyzetet, nem te.


Kérdező, az első jókat írt. Annyi, hogy ha a férjed szabadtéren dolgozik, vinnék magammal a helyében egy hűtőtáskát, mert 40 fokban, napon sajnos már tényleg szinte bármi megromolhat pár óra alatt is (pl a szendvicsben a vaj, a tészta se nagyon bírja).

2021. jún. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
69%
Úristen, nem pontoztam le senkit, elég gáz, hogy ezen akadsz fent. Én is le lettem pontozva feltehetően te voltál, de ebben nem vagyok biztos. És akkor mi van? Összedől a világ!? Igen, június van, mindenki tudja. De fel kell fogod, hogy nyáron is vannak esős, rossz idők, amikor 20-25 fok körül van a hőmérséklet, akkor a palacsinta sem fog megromlani délután 3-ig.:)
2021. jún. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
49%

Autoval jar a parod? Mert ha igen, lehet kapni olyan szivargyujtorol mukodo tarolodobozt, ami ha akarod hut, de ha forditva dugod ra a csatlakozot, akkor fut. Ezzel meg is lenne oldva a problema.


Ha nem autoval jar, akkor vigyen magaval hideg etelt (kolbasz-szalami-szalonna-paprika-paradicsom-szaraz sajt ... ilyenek) es egyen akkor fott kajat amikor hazaer, vagy mielott elindul.


Amugy videken is van bolt, bufe, etkezde, etterem ... tehat ha eleg nagyfiu, akkor biztos megtudja oldani.


De ha mindenaron gondoskodni akarsz rola, akkor csinalhatsz fasirtot, vagdaltat, sulthusokbol egy csomo fele fajtat.

2021. jún. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!