Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lecsóhoz hasonló ételek?

Lecsóhoz hasonló ételek?

Figyelt kérdés
Olyan érdekelne, ami szintén könnyű étel, kevés fűszerrel, zöldséges, az se baj ha hús nincs is benne, és van leve mint a lecsónak. Tudtok ilyesmit?

2021. jún. 3. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Hát, szerintem minden sovány húsos pörkölt megfelelő lehet diétába is. Végülis a lecsó igazából paprikapörkölt. Rakott krumpli valamiért mindig eszembe jut, ha a lecsót megemlítik, szerintem hús nélkül és sovány tejszínnel az is tök jó lehet.
2021. jún. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Rántott karfiol
2021. jún. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Eléggé beszűkíted a kört azzal, hogy még olyan levet is vársz tőle, mint a lecsónak van. Ezzel csak a lecsó külföldi verziói (shakshuka, ratatouille, stb.) meg az egyéb zöldségraguk maradnak. Esetleg a rizottók, ha ügyesen készíted és nem szívja be az összes nedvességet. Például:


[link]


[link]


[link]

2021. jún. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Lecso receptje nincs kobe vesve, azt raksz bele vagy hozza, amit akarsz (nem kell csak a hanyma/paprika/paradiszom vonalat kovetni).


[link]


[link]


[link]

2021. jún. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem diéta miatt érdekel, hanem jobban esik ez a könnyű étel mint más.

Rántott dolgot azért nem szeretnék, mert az olajban/zsírban sül, nem esne jól. A rakott krumpli meg tömény.

#3, igen zöldség ragukra gondoltam, csak meg se tudtam fogalmazni, de köszönöm

2021. jún. 3. 13:33
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
A görög saláta se rossz.Az is könnyű és én jól is tudok lakni vele még magában is.
2021. jún. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2021. jún. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!