Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sok tojás van itthon. Mit...

Sok tojás van itthon. Mit csináljak belőle?

Figyelt kérdés

Rántottákat, palacsintákat unom, meg valami szokatlanabbra gondoltam. Valami ötlet?

Mondhattok akármit, édességet, süteményeket, tésztaféléket, amelyeknek az elkészítése nem túl bonyolult.


2021. jún. 10. 12:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Tojáspörkölt tarhonyával.
2021. jún. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%
Tojásos lecsó, piskóta csokiöntettel, vagy beledobált gyümölccsel, tojásos nokedli.
2021. jún. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%

Nem írtad mennyi az a sok, de ha annyira sok, akkor adj a szomszédnak pár dbot, egyébként hónapokig semmi baja nem lesz a tojásnak, nem kell 1 hét alatt megenni 100at.


Tojásos tészta vagy nokedli

Madártej

Sütikbe mindenhez kell szinte

2021. jún. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
49%
Német mustáros tojás, vagy käsespätzle
2021. jún. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
47%
Száraz tésztát, jól kiszárítva sokáig eláll, és a házi tészta utánozhatatlanul finomabb, mint a bolti. Ruházz be egy olasz tészta gépre.
2021. jún. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%
Eperhab, rakott krumpli, aranygaluska, krémes.
2021. jún. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

Bár én nem szeretem, sokan odáig vannak a majonézes tojássalátáért is.

öcsém mindig mixet csinál magának, kiló krumpli kábé, egy konzerv kukorica, meg vagy 5-6 tojás kerül a majonézes alapba, aztán ezt bevágja két nap alatt rántott ezzel-azzal, vagy csak magában.

le is lehet faygasztani, bár az nekem nagyon rendszeridegen, csak mint opciót írom, állítólag ha utána sütést igénylő ételekhez használod fel, akkor teljes értékű a frissel, íme egy link: [link]

Esetleg tojáskrém, én azt például pirítóssal nagyon szeretem és a vaj miatt azért kvázi sokáig ellál, mármint ahhoz képest, hogy ugye a tojásos ételek meddig bírják, bár annyit sosem csináltam még, hogy 2 nap alatt ne tűnjön el.

2021. jún. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%

Csatlakozom a Käsespätzle-hez! :)


[link]

2021. jún. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%
Tojaskrem, kaszino tojas, rakott krumpli, piskotak, tojasos nokedli. Tukortojas reggelire vagy vacsorara, ugy hogy alatta sonka vagy bacon van arra rautod a tojasr, egy kis sajt a tetejere es fedo alatt pillanatok alatt kesz. Nem vagyok oda a tojasert, de igy megeszem.
2021. jún. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
Bundás kenyér, tojásleves.
2021. jún. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!