Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Egyhavi étkezés 15 ezer...

Egyhavi étkezés 15 ezer forintból?

Figyelt kérdés

Lehetséges? Ha igen, hogyan?

Mindenképp az egészség bánja, ha ilyen kevés jut ételre?



2021. júl. 27. 19:30
1 2 3 4
 1/39 anonim válasza:
84%
Lehetséges, de nem jó. Kb 10 éve volt,hogy 10e ft-om maradt egy hónapi kajámra. Tescos kenyeret vettem meg májkrémet, időnként egy kisebb szelet sajtot. Ebből mondjuk jó melegszendvics is tudkészülni, csak csínján a sajttal. Fél kg darált hús és fél kg tészta pörköltnek kis tejföllel is az olcsóbb megoldáshoz tartozik. Szerencsére csak 2 hónapig kellett így éljek.
2021. júl. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
79%
Ennek rövid időn belül komoly egészségügyi probléma lenne a vége. Ha valaki nem kap készételt máshonnan, akkor napi 500 Ft gyakorlatilag a reggelire is éppen elég.
2021. júl. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim válasza:
94%

sehogy

ha átmenetileg kerültél ilyen helyzetbe, akkor neked találták ki az ételosztásokat


egyébként 1 napi diákmunka 10 ezer forint (a címkékből gondolom, hogy diák vagy)

2021. júl. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
85%
Meg a 30 ezer is nagyon szukos, ilyen arak mellett, 15 ezer ehenhalashoz se eleg. Talan ha zsemlet eszel kiflivel, akkor kihuzod, de se erod, se energiad nem lesz tanulni/dolgozni.
2021. júl. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
84%

Húzós...


Olvasva a kulcsszavakat, szinte lehetetlen.


Nagyobb befektetéssel, ha nagyobb tételben vásárolsz, és főzöl hosszú távra, plusz ismersz 1-2 kiskaput, ideiglenesen megoldható, ha profi vagy ebben.

Ezt úgy értsd, hogy ha én, szakácsként mondjuk munkanélküli lennék, és be tudnék szerezni alapanyagokat ismeretségeken keresztül áfa nélkül, akkor időmilliomosként tudnék ezzel úgy gazdálkodni, hogy nagyobb tételekben főzve, minden saját magam előállítva, fagyasztgatva, hosszú távon (átlagolva) lehet, hogy kijönnék ennyiből.

Csak hát én 30 éve ebben élek, te meg 3 perce se.

Az a baj, hogy messze vagy attól, amiből alkudozni kéne. Mert amúgy azt mondom, hogy kb. havi 50-ből kéne kiindulni, és ha spórolni akarsz, akkor ebből lehetne valamennyit.

De 50-ből 35-öt spórolni... az qrva kemény meccs!

2021. júl. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
74%

5-ös vagyok, annyival folytatnám és nehezíteném a helyzeted, hogy említettem, hogy ha én munkanélküli időmilliomos szakácsként talán össze tudnám hozni, ha te közben egy egyetemen akarsz helyt állni,



...

inkább nem folytatom.


Próbáld átcsoportosítani a forrásaidat, vagy újakat találni.

2021. júl. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
80%

Ismét 5-ös


"Mindenképp az egészség bánja"


A ft jelenlegi értéke és a tápanyagszükséglet között nem hinném, hogy született manapság érdemi kimutatás, de azt tapasztalatból nagyjából előre tudom neked vetíteni, hogy teljesítményben, szép lassan, idővel, kíméletlenül jelentkeznek majd a következmények.

2021. júl. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim válasza:
86%

nem kell 50 ezer, azért 30 ezer ft is elég már


persze akkor csak azt eszed amit te magad készítesz

és a chipset csokit ásványvizet stb el kell felejteni

szerintem inkább megéri pár nap melót bevállalni néha

most még itt a nyár, augusztusban 200 ezret meg lehet keresni

az + 20 ezer ft minden hónapban júniusig

és akkor egyébként decemberben januárban is leszel otthon és eltartanak, februárban is lesz egy kis időd dolgozni

2021. júl. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
47%
Nyugdijas anyukam nagyjabol ennyit kolt kajara havonta es tartja a napi harom etkezest (meg engem is megtud kinalni). Nezni kell az akciokat es meg kell tervezni mindent.
2021. júl. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
62%

Egy leves kijön 2-300 forintból, ami több napra elég.

Paprikás krumpli, tészta ételek, lecsó, stb.

Ha tudsz főzni, nem lehetetlen.

A Lidlben például zárás előtt féláron adják a kiflit, 11 ft-ért.

Minden megoldható, csak kreativitás kell.

2021. júl. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!