Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kremeket lehet "szinezni"...

Kremeket lehet "szinezni" gyumolcsokkel? Ha igen, milyenekkel?

Figyelt kérdés

noverem szulinapjara cupcakeket csinalnek, de annyira nem vagyok hive ennek az etelszinezoknek. esetleg gyumolcsokbol tudnek "szinezni" kremet?

ha igen, akkor melyikek azok a gyumolcsok, amikkel megoldhato ez?

elore is koszonom a valaszokat🧁


2021. aug. 4. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Spenot - zold :)))
2021. aug. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Elég halvány színe lesz, ha gyümölcsökkel csinálod. De mondjuk ha céklát keversz hozzá, az rendesen ad neki.
2021. aug. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Málnával halvány rózsaszínű habot kapsz. Nutellával bézs színűt. A többit nem próbáltam még.
2021. aug. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Mami71

Mióta kertem van és terem feketeszeder, azóta gyönyörű élénk piros és bordó színeket tudok elérni vele, pl krémnél, habnál, más, hóka színű gyümölcs lekvár készítésénél színezéshez, (pl őszibarack-rebarbara), (sárga vagy világos cseresznye-rebarbara) és hozzá a feketeszeder, ízlés szerinti mennyiségben (mondjuk előtte kipréselem a levét, hogy ne legyen benne a sok apró mag). Régen bodzabogyót is használtam színezésre, de annak csikit furi az íze.

2021. okt. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!