Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hortobágyi palacsintához...

Hortobágyi palacsintához milyen levest készítsek?

Figyelt kérdés
A hétvégén vendégek jönnek ebédre, és hortobágyi palacsintát szeretnék csinálni, de nem tudom milyen leves illene hozzá. Ha valakinek van tapasztalata, kérem írja meg!
2010. aug. 29. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem a halászlé ütős hozzá!
2010. aug. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

hát..szerintem tárkonyos ragulevest. :D


sok sikert az ebédhez. :)

2010. aug. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát mivel húsos ezért szeritnem valami gyümöclsleves jó lenen elé. nálunk itthon almás-szilvás leves volt mikor hortobágyi palacsintát csinált anya :) jó is az édes után
2010. aug. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Mivel a hortobágyi palacsinta egymagában is egy nehéz, lakatató étel (főleg rántva, tartármártással, körettel), így én valami könnyed levest csinálnék:


gyümilevest vagy valamilyen krémlevest (brokkolikrém), esetleg egy vegyes zöldséglevest, semmiképp nem húsosat

2010. aug. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Paradicsomlevest, valami galuskával (mi vajgaluskával szoktuk).
2010. aug. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hmm, szerintem valami krémlevest! :)

Nehéz levest ne, én meghalnék ha halászlé lenne :D

2010. aug. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
csak azért írtam halászlevet mert a seregben (jó régen volt) ezt adtak hozzá és emlékeim szerint nagyon passzolt. :)
2010. aug. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%

A hortobágyi palacsintához nem szokás levest adni, mert vagy elöételként tálalják, vagy magában föételként.


Egyébként a HORTOBÁGYI palacsinta prökölttel töltött, és tejfölös pörköltszaftban átsütött és tálalt étel, és NEM rántott meg hasonló!!!! AZ töltött palacsinta de nem hortobágyi.

2010. aug. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm, ebből aztán lesz mit válogatni;)
2010. aug. 29. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!