Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek finom a hawaii...

Szerintetek finom a hawaii (ananászos) pizza? (SZAVAZÁS)

Figyelt kérdés
Szerintem igen és nem értem hogy az emberek nagy része miért nem szereti

2021. aug. 25. 18:53
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
23%
Nyilván paprikás krumpli, kreatív vagy nagyon. 😬
2021. aug. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
18%

It is considered a barbaric practice that violates the very essence of morality, humanity, culinary dignity of all Peoples and good taste. The State of Italy has also unilaterally announced that putting pineapple on pizza under any circumstances is tantamount to an Act of War under International Law.


☝🏻

2021. aug. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
33%

#19-es

Ez egy érdekes kérdéskör!

Elméletileg a Hawaii pizza is pizza. Már ha az elkészítését és a főbb alapanyagokat nézzük.


DE! Az is tény, hogy ha Olaszországban Hawaii pizzát kérsz, akkor félholtra vernek. Nem tudom a pontos okát, ennek soha nem olvastam utána alaposan, de tény, hogy ők nem támogatják ezt az elgondolást. Nagyon nem. Sőt, valahol azt is olvastam, hogy valamelyik olasz miniszter is kifejezte a nemtetszését az ananászos pizzával kapcsolatosan.


Lehet vitázni arról, hogy ennek tükrében, mivel a pizza "feltalálói" tagadják az ananászos pizza létjogosultságát, így nevezhető-e pizzának az ananászos pizza, de szerintem nincs értelme ezen vitázni.


A lényeg az, hogy Olaszországban ne kérjünk ilyet :)


Mondjuk nem értem, 19-es miért kapott lepontozást. Valós tényket közölt. A pontozás lényege nem az, hogy nekünk tetszik-e a válasz, hanem hogy valóságtartalmában mennyire helytálló, illetve mennyire hasznos a válasz.

2021. aug. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
90%

Semmivel nem furább vagy kiakasztóbb egy olasznak az ananászos pizza, mint nekünk a ketchupos/lekváros/nutellás lángos.

Mi is szörnyülködünk, ha valaki így eszi, de ráhagyjuk, hogy (német) turista. A legtöbb strandbüfé és turistákkal teli hely az étlapon is tartja ezeket a feltéteket, de egy olyan lángosos, ahova helyiek járnak, nem fogja és hülyének fog nézni, ha ilyet kérsz.

Na, ugyan ez van Olaszországban az ananászos pizzával, a tömegturistákkal teli helyeken kapsz, de egy autentikus pizzériában, ahova főleg helyiek járnak furán néznek rád, ha ezt keresed az étlapon.

2021. aug. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
41%
de a taljánoknál van citronyos pizza is, az mitől jobb?
2021. aug. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
De az olaszok miért gyűlölik ennyire az ananászos pizzát?
2021. aug. 26. 23:24
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem gyűlölik, lehet titokban mindbeki azt eszi, csak a szomszéd ne tudja😄


De tény, engem kinevetettek, mikor mondtam, hogy szoktunk ananászosat enni. És úgy tesznek, mintha sose hallottak volna róla.

Ánánász?? 🤦🏻‍♀️


Elvi kérdés. A hagyományos pizza tőlük származik, az ananászos verzió nem.

Önérzetesek.

2021. aug. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 qkker1 ***** válasza:
69%

"Az eredeti olasz pizzának a meggyalázása az ananász."


Csak , hogy jobban felmenjen a vérnyomásod -de azért vigyázz, gutaütést ne kapj:


tejfölös alappal szeretem, és SÖRT iszok utána!

2021. aug. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
0%

Nem kérdezte senki, hogy Te hogyan eszed.. De váljék egeszségedre.

Biztos finom a tejfölös alap is, nem mondta senki, hogy nem.

Csak tényeket közöltünk, hiába nem értesz egyet ezzel, attól még így van ez.


SÖRT is iszol, ezzel nem tudom mit akartál üzenni. Remélem egy jó isteneset oda is böfögsz utána, az úgy biztosan passzol a "jellemedhez". Kívánom, hogy a jó kívánságod ne érjenek utol. :)

2021. aug. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 qkker1 ***** válasza:
78%

"SÖRT is iszol, ezzel nem tudom mit akartál üzenni."


Ha már ennyire olaszpizza-mániás vagy, akkor tudnod kéne, hogy szerintük az is szentségtörés, de látom, fogalmad sincs semmiről, csak kötözködsz!

2021. aug. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!