Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szombaton répás-zöldborsós...

Szombaton répás-zöldborsós fasírtot ettem, nem tudná nekem leírni valaki a receptjét?

Figyelt kérdés

Rúdfasírt volt.

Előre is köszönöm annak aki segít! :)

21/L


2010. aug. 30. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Én még nem csináltam,csak olyat,aminek a közepében tojás,vagy kolbász van,de gondolom úgy kell csinálni,mint a sima rúd fasírtot.Megpárolsz egy kis borsót+répát,és belekevered a husiba.Szerintem ennyi az egész.Szerintem én ki is próbálom,jó ötlet.
2010. aug. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia! Örülök, hogy neked is tetszik az ötlet! :)

Én is arra gondoltam, hogy valószínűleg úgy készül, mint a rendes fasírt, csak beleteszem ezt a párolt répát és borsót. Csak azért nem mertem megkockáztatni, pl lehet, hogy ezekhez már más fűszerezés illik vagy ilyesmi.

A tojásos és a kolbászos változatot már én is készítettem, de most, hogy ettem ilyet nagyon fincsi volt, de nem mertem megkérdezni hogyan készítik...

És köszönöm szépen a válaszod kedves első! :)

2010. aug. 30. 15:36
 3/5 anonim ***** válasza:
én szoktam bele sárgarépát tenni időnként, ha úgy alakul. Meg a májfasírtba is. De még soha nem pároltam meg előtte a répát. Kicsire vágom és a hússal együtt megpuhul/megfő az is. Soha nem maradt kemény.
2010. aug. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon jó! Köszönöm a segítséged neked is! Mindketten kis zöld jelet kaptatok érte! :)
2010. aug. 30. 16:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Kiprobálom izgin hangzik.


Találtam pár különböző változatott lehet közte van amit keresel de mindegyik jól hangzik.

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=dJjRdWn5nkI

[link]

[link]

2010. aug. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!