Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Zöldborsó tésztához mit ennétek?

Zöldborsó tésztához mit ennétek?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap vettem zöldség tésztát, életmód váltás miatt gondoltam megkóstolom. Kéne rá valami szósz vagy mártás, de nem tudom, hogy mit tehetnék rá. Nem szeretném az egekbe repíteni a kalória tartalmát se, szóval nem nagyon van ötletem. Bárkinek bármi ötlet?

2021. aug. 30. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Tejszínes spenótos szósz?
2021. aug. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Pl Tejszínes csirkemell, vagy paradicsomos.
2021. aug. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Fokhagyma szosz, sajt martas, zoldfuszeres olaj egy kis fetaval vagy parmezannal ... kis piritott husos szalonna a tetejere.
2021. aug. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
Én is szeretem legutobb sárgarepas pennét ettem egyszeruen leontom édes kecsappal és kész
2021. aug. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
besamel, paradicsom, tejfölös-gombás/csirkés
2021. aug. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

nekem pont a zöldborsós az ami a legkevésbé jön be :(

7 %-os húsból szoktam csinálni bolognait

vagy brokkolis tejszínes csirkeockásat (rizstejszínnel)

pesztósat amibe nagyon pici oljat teszek és a többi víz (petrezselyemből, spenótból olcsóbb mitn bazsalikomból)

sima paradicosmos tészta sűrített paradicsommal fokhagymából

feta-tomato tiktok tészta, csak akkor egszerre több adagot csinálok. sima paradicosmot negyedbe, közepébe egy alacsonyabb kalóriatartalmú feta, sütő, összekever + tészta


amit észrevettem hogy a zöldsgétészták kevésbé szívják meg magukat vízzel mint a durumlisztesek és így térfogatra kisebbek, tehát kevsebb szószt is bír el mint a többi, azért jó pl brokkolifejeket közé keverni hogy többnek tűnjön

2021. aug. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hol vesztek ilyen zöldség tésztákat?
2021. aug. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!