Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy szeretitek a paprikáskrum...

Hogy szeretitek a paprikáskrumplit? Többi lent..

Figyelt kérdés

Az én anyukám úgy szokta, hogy higanb, levesszerű állaga van. Egyszer voltam vendégségben, úgy meglepődtem, mert nagyon sűrű volt, és még saláta is volt hozzá.

A párom is úgy szereti, ha sűrűbb, és ő is káposztasalátát szeret hozzá enni.

Csak nálunk divat sok lével késziteni? 😀


2021. szept. 8. 19:54
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Én sok lével szeretem, kenyérrel tunkolva, tejföllel és tejfölös ubisalival/töltött paprikával vagy kivászos ubival
2021. szept. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Legyen szaftos de azért az ne leves állagú legyen. Salátát soha nem eszek hozzá, csak kenyeret
2021. szept. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
44%
Szigorúan húsféle nélkül, hígan, villával osszetorve, jó csípős ecetes almapaprikaval, nyáron kovászos uborkával és természetesen mellé friss kenyér. 😍😍😍
2021. szept. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
48%
Hát én nem tudok rendeset csinálni, mikor kész akkor leszűröm, mivel csak vízben főtt krumpli és kolbász az egész... De én így is szeretem
2021. szept. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
56%

Sok lével szeretem én is.


Tény, hogy ránézésre gusztább a sűrűbb. De ahogy elkezdem enni, durván sok lesz az üres krumpli, hiába bármi sali mellé.


Úgy a legjobb, hogy ha összetöröm a krumplit, és összekeverem a szafttal, akkor legyen olyan pépes, ami már inkább kanállal ehető, mintsem villával. :) És persze jusson elég szaft az egész edénnyi krumplira, különben vitázik a család. :)

2021. szept. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
58%

Sok lével, karikára vágva a krumplit, lecsókolbász vagy szalonna bele karikázva, kockázva. És kefír hozzá.😍


Drága édesapám mindig így csinálta.❤️

2021. szept. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
40%

14

Mit lehet azon nem tudni?

2021. szept. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát utolsó, ez az!

Mivel 100%ig víz állagú a "szaft" a végén, valamit csak nem csinálok jól, nem gondolod?

2021. szept. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Oké. Hogy csinálod?
2021. szept. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
14-es: vagy túl sok (rengeteg) vizet öntesz hozzá, vagy (ez a valószínübb) nem megfelelö, sütnivaló krumplit.
2021. szept. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!