Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen főételt és köretet...

Milyen főételt és köretet készítenétek, ami passzol a sörrel? Szőke, lager sör fogyasztásra számítunk

Figyelt kérdés
Ne legyen túl egyszerű sem, sör kedvelő ismerőseink jönnek, szeretném picit lenyűgözni őket.
2021. szept. 27. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Mindegy kb, a sör mindenhez passzol, ami nem édes. 😎
2021. szept. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sült csülök krumplival, káposztával:)
2021. szept. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenből soha nem csináltam ügyet, mert a sör nem bor. Nem úgy működik, hogy bizonyos ételekhez bizonyos borfajták passzolnak. Te se csinálj (mármint ügyet belőle), mert a sört általában ebéd-vacsora után szokás inni. De ha ragaszkodsz hozzá, akkor mondjuk előre bepácolt sült tarja, különféle pörköltek. Mindenképpen sült húsfélét készítenék. Semmiképp töltött paprikát, vagy székelykáposztát. Belegondoltam, nekem nem passzolna hozzá semmilyen sör.

Ezt főzném:

Sültkacsa, vagy sült pulykacomb burgonyapürével és párolt lilakáposztával.

2021. szept. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Serteshus barmilyen formaban ... malacsult ... kolbasszal toltott karaj ... hurka-kolbasz ... fokhagymas flekken ... ciganypecsenye ... brassoi apropecsenye ... de egy jo porkolt is megteszi.
2021. szept. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Retro melegszendvics, kolbaszos es gombas, rengeteg sajttal.
2021. szept. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha 300 ft vagy az alatti sörről van szó, akkor édes mindegy. Ahogy a bornál nem a la fiesta félékkel megy az ételpárosítás, úgy a sör vacsorákhoz is minőségi sörök kellenek.
2021. szept. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Általában a lager söröket szerintem nem szokták a különlegességek közé sorolni. Inkább stout, ipa, ilyeneket.
2021. szept. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!