Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudnátok segíteni, hogy...

Tudnátok segíteni, hogy tudnám feljavítani ezt a diós linzer receptet?

Figyelt kérdés

Szóval a dédim amíg élt sütött ilyen mini diós linzert. Isteni finom volt, de azt mondta amíg él, ő szeretné ezt csinálni a családnak, a recept meghalt vele együtt. A nagymamám azóta is próbálkozik egy vélt recepttel, de sose sikerült neki. Őt szeretném meglepni egy dobozzal. Én most kerestem egy másik receptet, nagyon jó lett, ízre és állagra is majdnem pont ugyan az. Az a baj vele csak, hogy túl porhanyós lesz, rengeteg eltörik. A dédié is porhanyós volt nagyon, ebben különbözött a boltitól, de szépen egyben maradt.

250 gr vaj

2 1/3 pohár liszt

1/3 pohár porcukor

170 gr darált dió

1 kanál víz

só, 1tk vanília



2021. okt. 12. 16:14
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
8.) A receptet a pinteresten találtam, lescreenshotoltam még aznap. Pár nap múlva vissza akartam menni megnézni hány fokon kell sütni, de addigra leszedték :/ Nem találtam meg máshol.
2021. okt. 13. 08:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!