Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Fagyasztóban volt a csirkeszár...

Fagyasztóban volt a csirkeszárny 2 hétig, kiolvasztottam , de fura szaga van, ha sokáig mikrózom kiolvasztáson lehet kis szaga, attól még jó?

Figyelt kérdés
Elmúlik?
2021. nov. 5. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vákuumcsomagoltan, vagy frissen hentespultból vásároltad? Ha csomagolt és azzal együtt olvasztottad, mindegyiknek van fura szaga kibontás után. Mosd meg jól a húst, ha még utána is érzed, áztasd ecetes vízben, újra mosd meg. Ha még azután is "szagos", akkor inkább dobd ki, eleve nem volt friss már akkor sem, amikor megvetted és lefagyasztottad.
2021. nov. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

frissen hentespultból,


Mikor elraktam minden fain volt!

2021. nov. 5. 11:43
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mégsem volt az annyira friss, mint ahogy gondoltad, nem volt fain. Két hét fagyasztás után semmi bajának nem szabadna lennie. Minimum 4 hónapig eláll büdösség nélkül, kiolvasztás után. Próbáld meg az ecetes áztatást, ha még mindig szaga van, akkor károld el - szerintem. Nem jó kaját kidobni, de romlott húst inkább ne egyél.

1. voltam.

2021. nov. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Oksa!

Jó lesz a rókáknak!

2021. nov. 5. 13:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!