Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy szeretted meg a főzést?

Hogy szeretted meg a főzést?

Figyelt kérdés

2021. nov. 23. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Elkezdtem, mert muszáj volt és mivel sikerem volt vele barátoknál, páromnál és nekem is ízlett, így a sikerélmény inspirált.
2021. nov. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy nem kényszerű kötelezettségnek tekintettem, hanem kreatív tevékenységnek.
2021. nov. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül maradtam, muszáj volt megszeretni :-)
2021. nov. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Összeköltöztünk a férjemmel, egy tésztán kívül fogalmam sem volt semmiről, de szépen lassan megtanultam mindent és nagyon élveztem. 20 éve főzök minden nap, máig sem untam meg, a konyha az én kis pihenőhelyem.
2021. nov. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Metionin ***** válasza:
81%
Túlzás hogy megszerettem, de mióta nem muszáj, sokkal szívesebben és jobb kedvvel állok neki és a kaja is finomabb lesz, mert nem csak összedobálom, hogy túl legyek rajta.
2021. nov. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Össze költözés után szerettem volna örömet szerezni a páromnak ezzel is.Alapismereteim voltak csak nem voltam túl gyakorlott de idővel belejöttem a dolgokba es már profi vagyok.Sütni is megtanultam,gyakorlatilag szinte bármilyen süteményt el tudok már készíteni
2021. nov. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
én sem szerettem meg, csak meguntam hogy anyám folyton ugyanazokat a sablon kajákat készíti, ráadásul még a fűszerezéssel is csínyján bánik. próbáltam segítő tippeket adni, amin inkább csak megsértődött és beleszólásnak vette, szóval magam kellett nekiállnom srácként ha vágytam valami kicsit is másra
2021. nov. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

10 évesen próbáltam először ételeket készíteni. (Általában sikerültek.) Egyszerűen csak mindig jól ment, és élveztem csinálni.


Azt hozzá kell tennem, hogy hiába szeretek főzni, nem főzök naponta. Több napra főzök, mert ha minden nap csinálnám, csak a keserv maradna belőle néhány év után.

2021. nov. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%
Sehogy. Utálok a mai napig. Nem is szoktam főzni, nem vagyok én cseléd. Általában a férjem szokott főzni, vagy rendelünk.
2021. nov. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!