Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen salátákat szerettek...

Milyen salátákat szerettek enni, receptek?

Figyelt kérdés

Szeretnék fogyni és elkezdtem egészségesebben étkezni, ezzel együtt több zöldséget is fogyasztani. Szeretem a salátát, viszont szinte mindig ugyanazt szoktam enni, ami már picit unalmas. Általában a salátába teszek zöldségeket, sajtot, valami húsfélét és kerül rá valami öntet. Nem mindig kerül bele minden, de felsorolom miket szoktam használni: jégsaláta, lila káposzta, rukkola, vagy ezek helyett valami kész saláta mix, paradicsom, uborka, répa, kukorica, valamilyen sajt (pl. feta, mozzarella, brie, trappista), sült csirkemell vagy sonka, öntet (kész önteteket vagy fűszer keveréket szoktam használni a joghurtos/olajos öntetekhez, vagy balzsamecetkrémet). Szeretem, de tényleg mindig ugyanezt szoktam enni, max. egy-két hozzávaló hiányzik belőle a felsoroltak közül.

Tudtok ajánlani valami jó kis salátát, ami egy teljes étkezésként is megállja a helyét (tehát nem csak köret) és ti szívesen fogyasztjátok, szeretitek? Vagy esetleg kész/házilag elkészíthető önteteteket? (a halat nem szeretem, de ezt leszámítva talán jöhet minden)


2021. ápr. 22. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem a görög saláta vagy a cézár saláta tök jó. Egy nagyon kis csirkehusi nem árt meg. Amúgy egy rendes saláta mix, finom öntettel? Krumpli saláta? Zöldséges kuszkusz nem saláta ugyan, de egészséges
2021. ápr. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%
Buddha bowl, zöldturmix, sütőbem sült zöldségek mustáros/paradicsomos szósszal, zöldségek főételnek elkészítve, levesek, én főleg ilyen formában eszem több zöldséget. Új kedvencem a sütőben sült karfiol szeletek csilis mustárral megkenve. Keress vegetáriánus/vegán recepteket. Saláták közül összevágok abból ami otthon van, a saláta dressinget váltogatom.
2021. ápr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Görög saláta, Coleslaw, Ecetes-cukros káposzta saláta, Cézár saláta, Majonézes kukorica saláta, Párizsis majonézes kukorica saláta, Ecetes-cukros Krumpli saláta, Majonézes krumpli saláta, Paradicsom saláta, Narancsos rukkola saláta, Francia saláta, Ecetes-cukros uborka saláta tejföllel a tetején kis pirospaprikával megszórva, Tavaszi saláta, Tzatziki, Üvegtészta saláta, Alga saláta, Majonézes gomba saláta, Svéd gomba saláta, Avokádó saláta, Babsaláta, Brokkoli saláta, Cékla saláta, Csirke saláta, Cukkini saláta, Hal saláta, Hús saláta, Kagyló saláta, Káposzta saláta, Lila káposzta saláta, Karfiol saláta, Körte saláta, Krumpli saláta, Lencse saláta, Madársaláta, Meleg saláta, Paprika saláta, Párizsis saláta, Polip saláta, Retek saláta, Rukkola saláta, Sajt saláta, Sárgarépa saláta, Sült paprika saláta, Tojás saláta, Uborka saláta, Vegyes saláta, Virsli saláta, Vitamin saláta, Zöldbab saláta, Zöld saláta, Paradicsom saláta, Gyümölcs saláta.
2021. ápr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!