Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csirkét sörös dobozon sütni??...

Csirkét sörös dobozon sütni?? Mekkora hülyeség már nem?? Beleolvad a műanyag a csirkébe és undi műanyag íze lesz nem? (nem vagyok zöld, de ez sztem is túlzás)

Figyelt kérdés
https://www.youtube.com/watch?v=4CFhPvi_dKY- itt a videó róla.

2021. dec. 12. 12:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Folosleges minden trasht megvitatni, amit az emberiseg barmely tagja kontroll nelkul feltolthet. Ezert kell megvalogatni, mit nezel, mit allitasz meg, es mi az, amit ha lattal is, gyorsan elfelejted.
2021. dec. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
A sörösdoboz nem műanyag, hanem alumínium
2021. dec. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy évtizedes recept, nem most lett kitalálva, és nem is ez a lány az egyetlen, aki elkészítette. De milyen műanyagról beszélsz?
2021. dec. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

LEgalább húszéves recept, talán Jamie Oliver (sörös seggű csirke) hozta be divatba...


És igen, FÉM a doboz! Nem tudom, hol láttál műanyag sörösdobozt, kérdező...

2021. dec. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kilencvenes években már téma volt a munkahelyen, hogy kinek vált be otthon, nem újkeletű dolog. Semmilyen műanyag nem olvad bele a csirkébe, nemtudom, ezt honnan szedted. Egy aluminium dobozra teszed rá.
2021. dec. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

[link]


Inkább próbáld ki, ahelyett, hogy itt drámázol!


[link]

[link]

[link]

[link]

2021. dec. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
2021. dec. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom, miért lett lepontozva az első, teljesen igaza van. Nem kell minden sz@ron felakadni, amit az interneten látsz és nem tetszik neked, főleg akkor nem, ha nem is tudsz alapvető dolgokat. Még hülyeségeket is beszélsz Kérdező.
2021. dec. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

A sörösdoboz külsején festék van, ami bizony le tud égni. A sütési hőmérséklet talán nem elég ehhez, de nem lehet tudni, hogy a hő hatására milyen anyagok szabadulnak fel belőle.

Ez a módszer valóban régi, de én még befőttes üveggel láttam. Szerintem az mindenképpen egészségesebb technika.

2021. dec. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

9!


Jaja, mert a befőttes üveg az biztosan bírni fogja a sütő 200 körüli hőmérsékletét....

2021. dec. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!