Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Gáz ha szilveszterkor is...

Gáz ha szilveszterkor is karácsonyi sütiket eszem?

Figyelt kérdés
2021. dec. 31. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Majd holnap kiderül.
2021. dec. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem még nem gáz. De 12-18 órán belül gáz és salakanyag lesz. Olyan hanggal, hogy “rotty”.
2021. dec. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, a világ legszényegyenebb dolga.


Ugyan már, miért is lenne gáz?

2021. dec. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
3#!te sem vagy már szomjas. 🤣
2021. dec. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Esélyes hogy éjszaka gyomorgörcs fog rád várni aztán ha ki akar kerülni a szervezetedből elég gyorsan két út van, vagy felül vagy alul, egyik se kellemes de jobb ha felkészülsz kellő mennyiségű wc papírral és akadálymentes úttal az ágyad és a wc között mert lehet nagyon gyorsank kell lenned, és arra az esetre is legyen megoldás ha út közbe következik be annak aminek nem nagyon kellene.
2021. dec. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#4

Ha-ha

*legszégyenebb Így helyes.

3-as vagyok.

2021. dec. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
5. Attól függ mi az a karácsonyi sütemény, mert csak akkor történnek meg az általad vázolt dolgok, ha valami krémeset eszik. 1 hetes bejglit vagy zserbót simán ennék én is.
2021. dec. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Én sosem azt eszem, amit szokás, hanem, amit megkívánok. Karácsonykor héjában sült krumplit ettem baconnal. :)
2022. jan. 1. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy csomó ilyen "ünnepekbeli" sütinek pont az a lényege, hogy lazán elállnak hetekig , pont azért , hogy az ember egyszerre lesüti, előre, utána már ne kelljen vele foglalkozni. Ha szilveszterkor is van, akkor akkor is lehet enni, ha vízkeresztkor van, akkor is lehet enni. :)

Egy jól becsomagolt, és jól tárolt bejglinek pl. egy hónap meg se kottyan.

2022. jan. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!