Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi lesz Nálatok a menü Karácso...

Mi lesz Nálatok a menü Karácsonykor és Szilveszterkor?

Figyelt kérdés
Mit fogtok sütni-főzni? Vagy van aki rendel?

2016. dec. 4. 17:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Halaszle, rantott hus, rantott hal, petrezselymes krumpli, parolt voroskaposzta, toltott kaposzta, bejgli, mezeskalacs. Kozhelyes menusor, hazilag.
2016. dec. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Lesz bejgli( mákos, diós), hal, krumpli, rizs, valamilyen leves,
2016. dec. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

Idén nem én vagyok a soros, de tavaly aszalt szilvával - gesztenyével töltött csmell volt krumplipürével.

A bejglit veszem (gáz vagy nem gáz, de a mák + dió aranyárban van, olcsóbb ha készen veszem), linzert sütök.

A hagyományos magyar ünnepi menüket nem nagyon szeretem.

2016. dec. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 evimeri válasza:
77%
Karácsonykor halászlé. De azt csak úgy szoktam, mivel keveset főzök belőle - én nem szeretem -, hogy veszek fagyasztott halászlé alapot és pár szelet halat főzök bele. Lesz rántott csirke mell, és csőben sütött csirke mell. Burgonya saláta. És az én speckó salátám. Sütemény: szerintem az idén krémest fogok sütni. De még majd meglátom. Ez a menü Szent estén szokott lenni. 25-én anyósnál ebédelünk. 26-án pedig megyünk anyukámhoz vidékre. Általában szilveszterre haza jövünk. Lehet, hogy az idén pizzát csinálok, meg lesz virsli. Ennyi. Én úgy sem bírok éjfélig fenn maradni.
2016. dec. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%

Mi nem szeretjük a halat, ezért az kimarad.

Szenteste borleves lesz fahéjas habgaluskával, töltött csirke comb lesz baconbe csavarva, a mell filézve, sonkával-sajttal töltve, szeletelve kirántva, majonézes krumpli, kaszinó tojás franciasalátával.

Bejgli és gesztenyepüré.

25-26-án nem leszünk itthon, ezért arra nem készítünk.


Szilveszterkor töltött káposzta, kocsonya, lencsefőzelék bőrös sertéssülttel.

2016. dec. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
91%

Karácsonykor a szokásos menü lesz, mi minden éveben ezt esszük ilyenkor: szüleinknek lazac petrezselymes krumplival, nekünk, gyerekeknek pedig gyros pitában. Utána apának somlói galuska, nekünk meg palacsinta. Az öcsémmel fogjuk elkészíteni.

Szilveszterkor meg valószínűleg pizza.

2016. dec. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
36%
Rántott keksz mézes savanyú uborkával,spenottal
2016. dec. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%

Karácsony:

Sült lazac, petrezselymes krumplival, töltött káposzta, zserbó, bejgli (diós, mákos), somlói galuska.


Szilveszter:

Valamilyen sült disznóhús, esetleg lencsefőzelék, virsli, rétes (almás, káposztás, túrós).


Plusz még lesz mézeskalács is.

2016. dec. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Karácsonykor a szüleimnél fog összegyűlni a család,így akkor nem én fogom elkészíteni a menüt.

Szilveszterkor lesz lencse,krumplisaláta,virsli.

Akkor se nálunk leszünk,hanem egy barátunknál így a többit nem tudom,de a fent említett ételeket én fogom vinni

2016. dec. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%
Komolyan mit lehet lepontozni ezeken a valaszokon? Az emberek leirtak mit foznek Karacsonyra :D :D ezekben mi a negtaiv?? :D
2016. dec. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!