Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lasagne első alkalommal?

Lasagne első alkalommal?

Figyelt kérdés

Nagyon kezdő vagyok még főzés terén, ezt le kell szögezni. Párom kedvence a Lasagne, még sosem csináltam, de holnap este szeretném elkészíteni első évforduló alkalmából. Az a baj, hogy ahány recept, annyi féle képpen írják a neten, anyukám is mást mond teljesen, mint amik le vannak írva. Na most én olyan recepteket, lehetőleg részletesen leírva várok, ami tényleg nagyon finom, és egy kezdő is el tudja készíteni. (A bolognai ragut magamtól meg tudom csinálni, a többivel egyáltalán nem vagyok tisztában)


Köszönöm!



2022. jan. 11. 14:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja még két általános tévedés Magyarországon a bolognaival kapcsolatban, azon kívül, hogy egy óra alatt össze lehet csapni: se nem tisztán marhából se nem tisztán sertésből áll, két rész marha, egy rész sertés, valamint hogy NEM vörösborral készül, hanem fehérrel, tessék nyugodtan utána nézni. Ha répát meg angolzellert nem terveztél bele tenni, akkor jó gyorsan csapj fel egy normális szakácskönyvet.
2022. jan. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Végre valaki... Merugye itthon mindent keresztbe xarba összevissza kell mindent, meg hogyan lehet mással meg hasonló faxmásolatok., közben meg az van, hogy lótúrót se tudnak sütni-főzni.
2022. jan. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát ez elsőre nem biztos, hogy szuper lesz egyből, mert ki kell tapasztalni. Egy nagyobb áruházban például a Lasagne tésztából van 3-4 gyártótól is. Mindegyik másképpen viselkedik és főleg más mennyiségű folyadékot vesz fel elkészítés közben. Én az előfőzéssel nem pepecselnék, de a lapok alá és fölé is kell a besameles szószból, hogy a sütőben minden lap (a legalsó és a legfelső is) megpuhuljon rendesen. Szóval szószból csinálj bőségesen!
2022. jan. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!