Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Fagyasztobol kivett husbol...

Fagyasztobol kivett husbol föztem pörköltet de nem fogyott el igy kész állapotban lefagyaszthatom ujra?

Figyelt kérdés
2010. szept. 8. 23:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, így OK a visszafagyasztás.
2010. szept. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
A disznóból mi gulyáslevest szoktunk csinálni:) nyami
2010. szept. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Gulyáslevest csakis inas marhalábszárból szabad csinálni, aki ezt megszegi az nem magyar ember!
2010. szept. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%
Bocs,de nem értem,hogy ti mire válaszoltatok,a kérdésre biztosan nem!Az egyszer lefagyasztott húst elkészítés után már BIZTOSAN NEM szabad vissza fagyasztani!!!
2010. szept. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne egy elkészített pörköltet lefagyasztani?

Le lehet,sőt sokan csinálják(én is) hogy szét osztom a pörköltet műanyag dobozokba,és úgy fagyasztom le.legközelebb csak annyit engedek ki amennyit meg is eszünk..(egy műanyag doboz pörkölt 3 embernek egy vacsora..)

Kedves kérdező.

Az elkészített pörköltet nyugodtan lefagyaszthatod,semmi bajod nem lesz..Általában a nyers fagyasztott húst ami kienged azt nem ajánlják újra fagyasztani...

2010. szept. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

00:32-esnek is, meg a kérdezönek is:


A felengedett húst NYERSEN nem szabad visszafagyasztani, hökezelés (fözés, sütés, párolás, stb) után viszont igen. Ha ezt az elkészitett ételt felengedik, akkor utána még egyszer már nem fagyasztható!

2010. szept. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

szia!gyakorló háziasszként én is megerősítem azok válaszát, akik azt írták, hogy nyugodtan fagyaszd vissza a készételt.

én is egyszerre nagyobb mennyiségű húst veszek, kiporciózom adagokra,lefagyasztom.

ha pl. főzök egy jó adag pörköltet a lefagyasztott húsból mindig marad belőle

egy vagy két adag.

ezt dobozban visszateszem a fagyasztóba, és máskor, valamikor hétköznap egy kis körettel kettőnknek bőven elég.

üdv.

2010. szept. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
*háziasszonyként :))
2010. szept. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Éttermekben is lefagyasztanak majdnem minden kész ételt, attól függetlenül, hogy hogy nyersen fagyasztva volt-e.

De elvileg nem szabad! HACCP

2010. szept. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A kérdező a nyers húst vette elő a fagyasztóból, azt készítette el, és a készet akarja lefagyasztani! Lehet! Nyugodt szívvel! Én már többször csináltam ilyet is!

Ja, és többször főztem már disznóból is gulyás levest, szóval nem vagyok igazi magyar!

2010. szept. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!