Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha megvettem a fagyasztott...

Ha megvettem a fagyasztott hekk törzset és be panirozom holnap, de csak pénteken sütném ki akkor fagyasszam le vagy eláll a hűtőbe addig?

Figyelt kérdés
Dolgozom egész héten aztán csak holnap lesz időm be panirozni.
2022. jan. 17. 22:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne tedd. A halhús nagyon érzékeny, könnyen romlik. Holnap még csak kedd...

Nem csak panírozva lehet megsütni. Vedd ki péntek reggel, rakd hideg vízbe a fagyott halat, aztán amikor hazaérsz, rakj beléjük citromot, sót, olívaolajat, kaprot, aztán egyesével csomagold be sütőpapírba, mint a szaloncukrot, és süsd úgy 40 percig. Összvissz 1 óra alatt van egy tuti kajád.

2022. jan. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne! Halat keddtől péntekig halogatni szinte biztos ételmérgezés.
2022. jan. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én sem paníroznám, csak paprikás liszbe forgatnám.
2022. jan. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

önszivatást csinálsz


Azt kiengeded aznapra amikor meg akarod csinálni és akkor szórakozol vele.

De ezerszer finomabb, ha párolod. Csak berakod sütőpapírra, kakukkfű citrom mellé, összehajtod a papírt mint egy zsákot, összetűzöd kicsit megszurkálod a zacskót és 20 percre 200 fokba dugod. Semmi olak, semmi zsír, semmi nincs.

2022. jan. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
És ha be panirozom és mondjuk be fóliázom és lefagyasztom aztán pénteken olvasztas nélkül kisutnem?
2022. jan. 18. 00:00
 6/19 anonim ***** válasza:
36%

Isteni, tökéletes lesz! Úgy csináld!

Minek kérdezel itt egyáltalán???

2022. jan. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Mert hallal meg nem próbáltam így, csak rántott hússal. Meg mivel ez fagyasztott hal nem lesz e baja ha panirozas után újra vissza fagyasztom.
2022. jan. 18. 00:45
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Halat miután kiolvasztod, nem lehet visszafagyasztani. Nem lesz jó. Ha annyira panírozni akarod, akkor aznapra olvaszd ki, amikor enni szeretnéd, és akkor is panírozd be. Nem olyan sok idő az, hogy ne lehetne kivitelezni.
2022. jan. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Hát ennek nem örülök, mert nekem annyi időm lesz hogy ki süssem :(
2022. jan. 18. 02:22
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
9. Akkor süad ki natúran, azt jólét.
2022. jan. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!