Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Boltban kapható füstölt lazac...

Boltban kapható füstölt lazac szeleteket hogyan lehetne elkészíteni?

Figyelt kérdés

Receptek között a szeleteket általában csak szendvicsekre látom, hogy ráteszik. Van esetleg más módja az elkészítésének?

Másik kérdésem lenne, hogy ezt mindenképpen csak így kell fogyasztani, ahogy van, vagy van valami előkészítési módja is, mint például sütés?



2022. jan. 31. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én tésztába is szeretem. Nagyon intenzív az íze, Il Trenoban van füstölt lazacos, kéksajtos tészta, póréhagymával. Itthon csináltam hasonlót, meg zöldséges lasagnébe is tettem már.
2022. jan. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nyersen jó, nem érdemes sütni... Így a legfinomabb. Akár salátába, akár szendvicsre, vagy hasonló formában


csinálj hozzá ilyen blinit: https://www.youtube.com/watch?v=Ck4KV5lNDts



Persze találhatsz a neten főzős recepteket is,

[link]


de szerintem kár főzni....

2022. jan. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Jajj nehogy megsüsd vagy megfőzd!

Én szendvicsekhez és salátákhoz használom. Pl. kenyér, krémsajt, füstölt lazac, rukkola vagy kenyér, rántotta vagy főtt tojás szeletek, füstölt lazac vagy eggs Benedict füstölt lazaccal. Salátába pedig kis darabokra szoktam vágni.

2022. jan. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tessék, itt vannak hozzá receptek:


[link]


[link]

2022. febr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!