Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Fagyasztás után a sütőporos...

Rsturbo1981 kérdése:

Fagyasztás után a sütőporos pogácsát ,hogy kell sütni ?Ki kell engedni előtte,vagy mehet be fagyosan a sütőbe? Élesztőset csináltam már ,de sütőporosat még nem.

Figyelt kérdés

2022. febr. 17. 08:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Na ezt is tudom már,mehet be felengedés nélkül:)
2022. febr. 17. 10:49
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Simán. Szerintem így is úgyis működik
2022. febr. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Hát nem tudom nálam húsz perc alatt megsül a nyers tésztából készült pogácsa.

Ha fagyasztott ki se enged a közepe.Vagy kezd el kis hőfokon és 10-15 perc után 180fokra.

2022. febr. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Tedd hideg sutobe es amig felmelegszik addig kb kiolvad es utana sul
2022. febr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Fagyottan tedd a sütöbe ugyanúgy, mint egyébként. (3-as nem tudom, mekkora pogácsákat sütsz, de 20 perc alatt garantáltan átsül még egy nagyobb is!)
2022. febr. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

2. és az 5.-nek van igaza simán mehet be fagyottan és ugyan annyit sütöttem ,mintha frissen készítettem volna 25 perc és ,még elő is melegítettem a sütőt, igaz kb 10 percig olvadt ,míg vártam a választ meg lekentem tojással.


Köszönöm mindenkinek a választ.

2022. febr. 17. 18:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!