Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy kell, , rögzíteni, , a...

Hogy kell, , rögzíteni, , a fondanttal bevont tortára a díszeket?

Figyelt kérdés
Virágokat vagy számokat hogyan tegyem rá hogy ne potyogjon le?És írni mivel lehet rá?
2011. szept. 13. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Fondan v marcipán mert nem ugyan az (bár sokan azt hiszik)

Am marcipánra vajkrémmel v vizzel rogzitenék. Fondanra vajkrém v fondan

2011. szept. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
pl marcipán, fondant, olvasztott csoki... am állagra ua. a fondant is
2011. szept. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
A fondan az az amit felmelegítessz, folyós lessz és úgy vonsz be vele. És mielott bárki okoskodna CUKRÁSZ VAGYOK
2011. szept. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom mi a különbség a fondant és marcipán közt :) csináltam is már fondantot pillecukorból,de csak bevontam a tortát,az volt az első próbálkozásom .Most már szeretnék díszítgetni is,csak nem tudom hogyan maradnak meg a rózsák vagy más díszek rajta.
2011. szept. 13. 22:09
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
Fondanra fondannal rogzítenék, vagy a tolto vajkrémmel. Írni is fondannal v csokival írnék. Vagy esetleg glazurral (tojásfehérje porcukorral kikeverve keményre). Az mind 2 célra jó
2011. szept. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!