Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mikor muffint sütök a teteje...

Mikor muffint sütök a teteje mindig megég, a belseje meg nyers marad. Mit tehetek vele, hogy a belseje is szépen megsüljön?

Figyelt kérdés

2022. febr. 28. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Ne a grillen akard sütni
2022. febr. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó a tészta, keress másik receptet.
2022. febr. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

alufóliával takard le vagy a sütés elején, vagy ha már a teteje megsült de a közepe még nyers. esetleg az alacsonyabb hőfokon sütés is beválhat

ha fogpiszkálót szúrsz a muffinba, akkor az eltartja a fóliát, nem fog hozzásülni :)

a sütő beállítása megfelelő? van hőlégkeverés benne? esetleg érdemes lehetne megnézetni egy szerelővel is, mert ez arra utalhat, hogy a felső fűtőszál működik, de az alsó nem (persze ha jó fokozaton sütöd)

2022. febr. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
nem jo a suto, lehet alulrol nem melegit (en hasonlo problema miatt nem tudtam soha piskotat kesziteni a regi sutomben)
2022. febr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vagy rossz a recelt vagy túl magas a hőfok.

Vedd le a hőfokot és 5 perc után takard le alufóliával, úgy süsd készr.e

Ha csak felulrol eg le, tedd a sutoben lejjebb ha alulrol akkor feljebb

2022. febr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
180 fok, előmelegítve, kb. 25 perc. Tűpróba. Persze a külseje kicsit keményebb lesz, de nem ég meg. A végén én le szoktam kapcsolni és kicsit benthagyom a sütőben.
2022. márc. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!