Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Muffint süssek, vagy esetleg...

Muffint süssek, vagy esetleg valami bonyolultabb sütit?

Figyelt kérdés
Félévesek leszünk a barátommal, és szeretnék neki valami nagyon finomat sütni. Azt hozzáteszem, hogy nem vagyok egy konyhatündér, most tanulok sütögetni, de az akarat megvan bennem:) Nem tudom eldönteni, hogy mit süssek neki, mert lehet hogy a muffin túl "egyszerű" ajándék erre az alkalomra. Már gondoltam a tortára is, de azt szerintem még nem tudnám elkészíteni egyedül. Tippeket várok, hogy ti mit sütnétek a helyemben:)
2010. szept. 12. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem a muffin nagyon aranyos és tapasztalat,hogy a pasik odavannak érte : )) neki nem az számít,hogy milyen nehéz,hanem az,hogy gondoltál rá meg a hasijára : DD süss neki triplacsokisat vagy hasonlót,szerintem a nehezebbel még rosszabbul is járnál,nagyobb az esélye,hogy kezdőként elrontod,és gondolj bele,ezen a szép napon ilyenen szomorkodni... : ))sok szerencsét és jó étvágyat!
2010. szept. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!:)
2010. szept. 12. 15:14
 3/7 anonim ***** válasza:

jó a muffin, díszítsd fel szépen és tökéletes lesz


ja és egy sütés nélküli joghurt vagy túrótortát sem lehet nagyon elrontani : pl ezt: [link]

de vannak más hasonlók is a neten

2010. szept. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem a muffin lesz a befutó:) Viszont meg tudná valaki mondani, hol tudnék a tetejére ilyen kicsi, szív alakú dekor cukrot venni? Eddig seholsem láttam olyat...
2010. szept. 12. 15:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi Tescoban vettük :D a tesóm szülinapjára én is olyat raktam rá :D Dr. Oetker dekorszív :D
2010. szept. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

dr oetkernek van cukorkadekorja, tán a lidl, teszkóban, spárban is láttam


[link]

2010. szept. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Nem tudtam mi a neve:D
2010. szept. 12. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!