Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Baj ha megeszem a tojássárgájá...

Baj ha megeszem a tojássárgáját cukorral nyersen?

Figyelt kérdés
Persze a szalmonellán kívül?
2010. szept. 12. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a tojás garantáltan fertözésmentes, és te sem akarsz fogyni, akkor nem baj.
2010. szept. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi:) nem akarok fogyni, sőt, inkább hízni szeretnék:) És ezzel nem lehet elrontani a hasam? Csak mert mindig ezt mondják az emberek, h ne edd nyersen a tésztát stb, mert megfájdul a hasad:)
2010. szept. 12. 17:53
 3/8 anonim ***** válasza:
A nyers tésztánál inkább a liszt a gond, mert az egyáltalán nem tiszta (a gabona csak meg lesz örölve, de se elötte, es utána nem lehet lemosni), meg a tészta köynnen erjedni kezd.
2010. szept. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Nem lesz semmi bajod,ha nem szalmonellás a tojás...

Amúgy én is imádom ezt a tojássárgás cukrot kikanalazni a tálból mikor sütit készitünk=)

2010. szept. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Én gyerek koromban mindig ilyet ettem. Csak jól keverd ki, hogy sima legyen.Semmi bajod nem lehet tőle.
2010. szept. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megnyugatató:)
2010. szept. 12. 18:06
 7/8 anonim ***** válasza:
én azt hallottam,hogy nagyon jó száraz köhögésre:)
2010. szept. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem lesz tőle semmi bajod, csak ne egyél túl sokat, mert rosszul leszel a sok cukortól :D

engem a hideg kiráz, amikor stahl judit elkezdi, hogy ő csak szalmonella ellen kezelt tojásokat használ..grrr

2010. szept. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!