Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tescoma President edènyszettrő...

Tescoma President edènyszettről vèlemènyek?

Figyelt kérdés
Most töltöttem be a 30-at ès fèrjemtől edènyszettet fogok kapni, de mèg nem választottam. Megèri? Nem fogok csalòdni? Most ami van itthon Delimano, Tefal meg noname alap darabok, nagyon nem jò már, nem minősègi, nagyobb fokozaton lekozmál az ètel, szeretnèk valami igazán jò minősègűt választani.
2022. márc. 14. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Wmf vagy Fissler márkát nézz. Ezek tuti német minőség.
2022. márc. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%

Villeroy & Boch is jó minőség.


Off

Születésnapra háztartási ajandek?????

2022. márc. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
#2: jó minőseg, de ők porcelánt és egyeb asztali eszközöket, eszcájgot gyártansk! Főzőedényt NEM.
2022. márc. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen. Imadok fozni es mar nagyon kellene az uj edenykeszlet. Ezt szeretnem, mert hasznos. De ne aggodj kettes, kaptam hatalmas csokrot es wellnessezni is voltunk a hetvegen. Remelem megnyugodtal :D
2022. márc. 15. 10:03
 5/10 anonim ***** válasza:
57%

3!


Mókás, ugyanis egy teljes edenyszettem van tőlük 🥰

[link]


Kicsit arrogáns vagy, kedves kerdezo. Imádok én is főzni, sőt, sütni is, de az ehhez tartozó eszközök háztartási eszközök, nem ajándék, hanem szükséges. Ergo, közösen vesszük meg. Hűtőt, porszívót, mosógépet se ajándékozni egymásnak.

Azért további szép napot.

2022. márc. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

5. Tudod értelmezni!?

A v-b csoporthoz tartozó cég...

FelvasÁrolták a gyartócéget, de köze nincs az eredetI V-B MArkahoz..

2022. márc. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6!


Nos, kedves kötözködni kívánó akárki, tökmindegy, hogy felvasaroltak e vagy sem, az edény márkája Villeroy & Boch. Menj, kötözködni mással. Szia.

2022. márc. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
5-ös: ilyen ökörsèget sem hallottam mèg :D Nálatok lehet ìgy van, máshol meg máskèpp van. Anyukám is kapott már porszìvòt, tányèrkèszletet ajándèkba, anyòsom aprìtògèpet. Èn a szüleimtől most konyhai robotgèpet kaptam, mert megkèrdeztèk minek örülnèk ès ezt választottam. Karácsonyra meg robotporszìvò lesz a fa alatt. 2 ève automata kávèfőzőt kaptam meglepibe, mert kávèimádò vagyok. Na mèg ilyet :D
2022. márc. 15. 15:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Valóban, ökörség, hiszen ha nálatok nem így van, akkor csak az lehet, ugye. Konkrétan sajnálom, hogy válaszoltam a kérdésre és egy jó márkát ajánlottam. Téma lezarva, kérdés törölve, szia.
2022. márc. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Te kezdted el ezt a nem ajándèk-ajándèk mizèriát, a kèrdès nem ez volt, szerintem ökörsèg a logikád, igen, te majd kèrjèl nerc bundát, ha neked az jobb ajándèk, pá :)
2022. márc. 15. 15:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!