Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ben's Original curry 440g...

Ben's Original curry 440g üveges szószt hogyan kell elkészíteni?

Figyelt kérdés
Még sosem csináltam ilyet de vettem hozzá rizst meg 500g csirkemellet viszont nem tudom hogyan is kéne megcsinálni. Az üvegre nincs ráírva sem az hogy mi kell hozzá sem elkészítés ,de én úgy tudom szoktak bele rakni csirkemellet.

2022. ápr. 30. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Csirkemellet csíkokra vágod majd vöröshagymát pirítassz és ráteszed és így előfőzöd majd só,bors mehet rá.Ezután lefeded és vársz kb 15-20 perc és puha a hús majd ezután ráteszed a szószt és főzöd pár percig,ennyi.

Rizst kifőzöd és kész is menü :D

2022. ápr. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Ja és míg ki nem fehéredik a hús addig pirítod a hagymával azt kihagytam és ezután megy rá a só,bors és curry-t is tehetsz hozzá ha van otthon.
2022. ápr. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Lehet ,hogy így könnyebb. Itt egy link erről a termékről van szó:

[link]

2022. ápr. 30. 12:03
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget :-)
2022. ápr. 30. 12:05
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Én tudom melyik termékről hisz használtam már nem egyszer szóval nem kell a link mert ismerem.Ezt így kell elkészíteni.Nincs mit!Menni fog,nem egy nagy őrdöngősség.Majd belejössz a főzésbe.
2022. ápr. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Na újra.Tudom melyik termékről van szó hisz már nem egyszer használtam:D
2022. ápr. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm ment a zöld pipa. Nem frissítettem a kérdés úgy írtam ki a linkes dolgot akkor nem láttam még azt ,hogy már válaszoltak rá :-)
2022. ápr. 30. 12:11
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
"Ezt így kell elkészíteni." Mondjuk azért lehet máshogy is, inkább azt mondanám, hogy így szokás.
2022. máj. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!