Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Titeket nem idegesít, ha...

Titeket nem idegesít, ha bevált receptet kértek és valaki kimásol szakács könyvből oldalakat?

Figyelt kérdés
Van egy valaki, aki eddig 89%-os volt, aztán lement, és ma már újra regisztrált- l00 %-os. Felismerni minden irományát PL.töki pompos,kenyér sütőgép,csokis süti,puncsos süti, ennél látszik legjobban hogy semmi gyakorlata, és úgy adja elő, hogy bevált recept.Ez félre vezetés..Tök fasirt, turórudi.Ma 100 %-os.
2010. szept. 17. 17:20
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
73%
De idegesít,főleg mert ha valaki bevált receptet kér,és nekem pont van olyan,akkor én megkeresem(vagy előkotrom az agyamból xd),és begépelem :/
2010. szept. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
48%

Mi vaaaaaaaan?

Honnan tudod, hogy ugyanaz írta???????

Anonim fórumon vagy.

A fogalmazás meg nem lényeg, épp az előbb az egyik válaszra azt hittem, hogy az enyém.


Én is kérdeztem vmit, arra sem saját tapasztalatot írtak megjegyzem sajnos!!!!!! A google-t én is ismerem, nem vagyok tok seg*

2010. szept. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
47%

Miért ne lehetne a neten bevált recepteket találni?

Biztosan van olyan, aki a jól bevált receptjeit tölti fel a netre, és ha tudsz főzni/sütni, akkor Te is meg tudod csinálni jól az adott ételt.

Szted neten csak rossz receptek vannak?

Én már sok használhatót találtam fent, és azok nekem is beváltak.

Lehet, hogy ő is kipróbálta már és neki bevált.

2010. szept. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
73%
Na ha ráérsz, nézd meg a felsorolt válaszokat, és döntsd el, hogy olyan ember irta-e aki főzött már valaha.Főleg a kenyérsütő géphez a receptet, vagy a puncs tortát, de bár melyiket.
2010. szept. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
60%
De, engem is eléggé idegesít :/
2010. szept. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
l7.46-os köszi, hogy megnézted,igy érted mire gondolok, és úgy fogalmaztad meg a válaszod. Többieknek is köszönöm.
2010. szept. 17. 18:20
 7/36 anonim ***** válasza:
76%

Megértem a problémádat, ugyanez másik témakörökben is gyakran előjön, ha az ember személyes véleményre, vagy tapasztalatra kíváncsi, erre belinkelnek egy oldalt. (hát még ha a wikit) Ezzel nem igazán lehet mit kezdeni.

Jah, és én nem az a 89% vagyok, hanem más :)

2010. szept. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Jót vigyorogtam .Ő már nem 89-es hanem l00-as.Nem vagyok számitógép zseni, de azt hogy csinálja, hogy alig jelenik meg a kérdés, és már ott is van a válasz.Olyan hosszú, hogy nekem 1 óra lenne beirni. Van erre valami módszer?
2010. szept. 17. 18:29
 9/36 anonim ***** válasza:
42%

Nem, inkább örülök neki. Nem is értem, akit idegesít, az minek olvasgatja?

Nagyon jó válasz lehet, ha bemásolja azt a receptet, ami neki legjobban bevált.

Vagy bemásolja, amit én nem találtam meg.


Kicsit nem vagy paranoid ma?

2010. szept. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
70%

Nekem vannak bevált receptjeim, amit az interneten találtam, onnan veszem elő, amikor főzök, újra és újra, és nem fogom legépelni, amikor ott van. Sem lekörmölni kis füzetkébe. Ami nagyon jó,a zt becsillagozom.

ÉLs megosztom másokkal is.

2010. szept. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!